Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sana bıse anlatıyımda dinle beni sibel cana benzezirler benim gözlerim ela eşim bı güğn benı seviyo bana dediki sibel cana cok benziyosun dedi
bende tabı havalandım boşunamhavalanma ondan nefret ediyom dedı fısss diye söndüm

canım kusura bakma çok fazla giremedim malum tatilin tadını çıkarıyorum valla çok güzel bi yer isim vermekte sakınca varmı bilmiyorum ama bodrum torbada bi otel voyage torba yazarsan netten bulabilirsin

oh oh ne güzel canım. Bol bol deşarj ol valla. Bir bakim otele bende..

canım valla ben gel gitler içinde en son tekrar aşılama yapmaya karar verdik. regli olmayı bekliyom şimdide

hayırlısı olsun canım iyi etmişsin benimde acelem olmasa iki kez daha denerdim aşılamayı. zaten tüp bebek merkezindeki gr da dedi aşılamayla veya normal yollada olabilir diye. ama benim eşim askere gidicek bir kez deneyelim askere gitmeden dedik tutmazsa dönüşte yine aşılam denerim heralde

kızlar ben çıkıyorum şimdi Akşama görüşürük.
Eşinde çok alemmiş seni niye öyle bozuyoki.

kızlar ben çıkıyorum şimdi Akşama görüşürük.
Eşinde çok alemmiş seni niye öyle bozuyoki.

ona havalı gelıyorum ya şımarırım dıye basırı benı bana derkı allahtan karıyer sahıbı deglsın daha havandan gecılmez halbukı mutavaxzıyımdır ama dsırdan goren havalı der

gülücüm baya cek yapta bize havadisleri anlatırsın belki tavsiyen üzerine giden olur

godes anlamadım gulucum suan taitldemı soruyu ben sordum sana cevap yazdı

canım sanada cevap yazdım görmedin heralde. tatildeyim şuanda birazdan yemeğe gidicem. netten bak sorucan bişey olursa cevaplıyım. bir çok yerde otelleri var biz bodrum torbadayız. özellikle privete kısmı çok güzel ayrı huvuzu ve restourantı var. odadan direk havuza süper

gülücüm sen mersindesin galiba. aşılamanı orada mı yaptırdın. tüp bebeği nerde düşünüyorsun. adanada mersinde mi.

godes canım iyi akşamlar.
gündüz arada giriyorum ama işyerinde olduğum için sürekli bakamıyorum. bir bakıyorum sistem atmış oluyor beni. çok aktılamıyorum size.

slm arkadaşlar bende nisan ayında ilk aşılamamı oldum maalesef olumsuz sonuçlandı, doktorum bir ay ara verdi, şimdi haftaya tekrar 2. aşılamam olacak. iğnelerime dün başladım. pazartesine falan olur galiba aşılamam. 2. aşılaması tutan var mı aranızda arkadaşlar ??? inşallah rabbim isteyen bütün herkese hayırlı evlatlar verir.

slm godes burda mısın ??? sende mi nisanda oldun aşılamanı canım ???

slm godes burda mısın ??? sende mi nisanda oldun aşılamanı canım ???
Hoşgeldin aramıza..
Ben bi kere aşılama yaptırdım canım Nisanda. Malesef tutmadı.
Şu an için düşünmüyorum ikinci aşılamayı. Sizde sorun ne Canım??

Hoşgeldin aramıza..
Ben bi kere aşılama yaptırdım canım Nisanda. Malesef tutmadı.
Şu an için düşünmüyorum ikinci aşılamayı. Sizde sorun ne Canım??

benim eşimde varikosel var canım sperm sayısı çok düşüktü ilaçlarla yükseldi 80 milyona çıktı. ilacı nereye kadar kullanacak diye aşılamayı tercih ettik. tutmadı işte. bizde ikinciyi yaptırmayacaktık doktorum dediki aşılama sayısı arttıkça şansın mesela ilkinde %20 ise ikincisinde ikiye katlıyo, üçüncüsünde tp bebeğe yakın orana çıkıyo şansın dedi. o yüzden ikinciye karar verdik. yine allahın işi olacağı varsa olacak. inşallah tutar canım bu sefer inanarak yaptırıcam. ee sen ne yapıcaksın beklemede misin şuan? sizin sorun ne?

Geçmiş olsun Canım. Onu duymamıştım bak Aşılama yaptıkca şansının yükseldiğini bilmiyordum.
Canım ben 10 aylık evliyim. 4 aydır Bebek için uğraşıyorum. Biraz acele ettiğimi düşünüp ara vermeye karar verdim. Bende PCO var canım. ılaçsız büyümüyor yumurtalarım malesef. Adetlerim çok düzensiz. Sen Rahim Filmi çektirdin mi peki?? Ve kaç yaşındasın?

sanada geçmiş olsun evet çok erken canım ama bi sorunda olunca beklemekle olmuyor, bende 1,5 senelik evliyim ilk altı ay falan korunduk ama boşa korunmuşuz. sorun olunca mecburen acele ediyosun malesef. yok çektirmedim doktor gerek duymadı canım, muayenede herşey iyi çıktı allaha şükür, bana doktorum dediki üç aşılaman tutmazsa o zaman tüplerine bakacağız. ben 23 yaşındayım canım senin yaşın kaç?. işte bizim tek acelemiz eşimin spermleri bayağı bi yükselmişken aşılama. çünkü ilaçla nereye kadar belli olmaz. hamile kalırsam o zaman ameliyat olacak, allah izin verirse ikinciye normal hamile kalırım iinşallah.

Canım ben 28 yaşındayım.. Bende çekinmedim Rahim Filmi. Eylük Ekim gibi düşünüyorum çektirmeyi. Peki Canım şimdi niye ameliyat olmuyor ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…