Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ablam şimdi süpürgene atlar gidersin 5 dakka nolcekki senin içinde sorunmu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ay keşke öyle olsa be canım nerde. ALdığım parayıda taksilerde bitiriyorum zaten. Çok tembelim ya minibüs falan bekleyemiyorum hiçç. Paşa torunuyum ya :roflol:

ay vallamı of yaa nedir bu böyle ya

balık etlıyım memnunum ama bu gögüsler beni deli ediyo emin ol senınkı böyle degildir kg veriyim gider ah bide alsam varya balon gıbı şişerler bişede olmaz giyemem kotu gorunur gecen korse aldımda bişeye benzedim
bi çözüm bulsam bi hareket varmıdır acana estetik olmam korkarımda

ay keşke öyle olsa be canım nerde. ALdığım parayıda taksilerde bitiriyorum zaten. Çok tembelim ya minibüs falan bekleyemiyorum hiçç. Paşa torunuyum ya :roflol:

yakın olsak ben seni düldülüme atlar götürürdüm evine ayy dün akşam ilk defa oturdum düldülüme şöför olarak çok güsel bi duyguu kaydirigubbakcemile2 öğrencem kafaya taktım trafiğe çıkcam azcık zaman geçsinde gamyoncuiremsu

:) bende normalde seviyorum hiç şikayetim yok göğüsleirmle ilgili ama sadece yazın 1-2 hafta tatile gitcem ya sırf bikini sorunu yüzünden sıkılıyorum yoksa memnum :)
Hiç korkmuyom valla bir bebşim olsun: ondan sonra zaten ihtiyaç olacak emziricen falan iyice deforma olcak. İŞte o zaman tam zamanı.

sen 70 sin ben utanyom demeye anlşa baer 10 ac gezimde az cekilsin valla utanıyom cok pis bogazım yıyorum sonra oturp aglıyorum pazartesi rejime başladım göya 2. pazartesi geldi :kedi:

ne utanıyon be. Bende kendimi frenliyorum yoksa bende çok yerim. Çok mutlu oluyorum yemek yiyince. Eşim gülüyor insan mutlu olurmu diyor. ben gerçekten mutlu oluyorum. bende hep rejime başlıyorum ertesi gün aynı devam :)))

neyse ben kaçar burcuyu parka götüreyim azcık kafası dağılsın görüşürüzz
az konusun haa ömrüm sizin yazdıklarınızı okumakla çürüdü :umursamaz:

ne güzel olurdu valla. Aferim sana ya öğren öğren. İnsanın güveni geliyor. ya araba vardı sabah eşim bırakıp akşamda alıyordu işyerinden ama satık arabayı 1 ay oldu yenisinide alamadık karar verip böyle kaldık. İnsan arabaya alışınca toplu ulaşıma binemiyor sonra

yanlış anladın kg bana yakıştrırlarda o yuzden şikayet etmiyom ama ben gögüslerde hiiiiç memnun degilim memnun olan eşim

aysad hala bıtıremedı bızde bu taraftan ilerletiyoz nolcak kızın halı bana desede yardım etsem kıyamam o agır vasıta yükü var

kızlar gülücüm cevap yazmadı sormakla hatamı yaptım ne bılıyım suan cok istedigim bişeyı yaşayınca sazan gıbı atladım

canım kusura bakma çok fazla giremedim malum tatilin tadını çıkarıyorum valla çok güzel bi yer isim vermekte sakınca varmı bilmiyorum ama bodrum torbada bi otel voyage torba yazarsan netten bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…