Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ablaa önceki yazılanları okudum bitti de şey dikkatimi çekti acaba diyorum hani siz göğüslerinizi küçültceniz yaaa benimkilere transfer etsek bende masraftan kurtulsam sizinkilerde boşa gitmese nasıl olur benimkiler küçük :kedi: olumu

:roflol::roflol::roflol::roflol: deli kız olur valla. Bir taşla iki kuş ama bu seferde hepsini transfer edersek seninkiler kocaman olcak

evet valla. İnşallah vardır canım. 2 kişi tatile gitmeyi planlarken 3 kişi olabilirsiniz valla

o anı düşünüyorumda bebek varsa iyice yerleşir huzurdan rahatlıktan eşime gveniyorum dedim bebiş olrsa naparız dr sorarız ona gore hareket ederiz bebeş varsada o korkusundan en sag seritte yurur adımlarla sürer ama bakalım kaldımmı:uhm:

:roflol::roflol::roflol::roflol: deli kız olur valla. Bir taşla iki kuş ama bu seferde hepsini transfer edersek seninkiler kocaman olcak

olsun olsun fazla şey göz çıkarmaz bana uyar nezman nerde saat kaç hangi hastane bunların hepsinin cevabını bekliyorum iklümden gelenleride kalçama tranfer ederim ohhh banu alkan gibi olurum :)) aklinialirimsmile

canım yaa hemen kaptırma kendini ya. Sağ şerit falan neler düşündün bir anda yaa

olsun olsun fazla şey göz çıkarmaz bana uyar nezman nerde saat kaç hangi hastane bunların hepsinin cevabını bekliyorum iklümden gelenleride kalçama tranfer ederim ohhh banu alkan gibi olurum :)) aklinialirimsmile

ay çok güldüm vallaaa deli

asıl sen bana yaklaş godes nekı 10 kg fazlasını düşün gögsüne kalcana başına her yerine fazlasıyla cıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…