Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım ben 28 yaşındayım.. Bende çekinmedim Rahim Filmi. Eylük Ekim gibi düşünüyorum çektirmeyi. Peki Canım şimdi niye ameliyat olmuyor ??

hayırlısı olsun canım inşallah herşey normal olur. şimdi ameliyat olursa spermler kendini belirili zamanda yeniliyor, onu beklemek lazım bir de bu kadar artmazsa diye korku var anlayacagın canım. bu arada yarında doktora gidicem cagırdı yumurta boyutlarım nasıl buyumusmu ona bakacak aşılama icin. aryık bu ay adım adım haberleşiriz canım haber veririm buraya.

aşılamyı vanda yaptırdım. tüp bebeği ankada özel tüp bebek merkezinde yaptırıcam adanada. mersinde özde var ama ben beğenmedim

ankada ile görüştün mü. ben başkentte yaptırdım aşılamamı. 2.si için orayı düşünmüyorum. özel adana tüp ebbekte hamdi karanfile gitmeyi düşünüyorum. ankada ile de belki görüşürüm.

hayırlısı olsun canım inşallah herşey normal olur. şimdi ameliyat olursa spermler kendini belirili zamanda yeniliyor, onu beklemek lazım bir de bu kadar artmazsa diye korku var anlayacagın canım. bu arada yarında doktora gidicem cagırdı yumurta boyutlarım nasıl buyumusmu ona bakacak aşılama icin. aryık bu ay adım adım haberleşiriz canım haber veririm buraya.
Güzel haberlerini bekliyoruz canım. Memnun oldum tanıştığımıza. Rabbim Bebek isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah..

ankada ile görüştün mü. ben başkentte yaptırdım aşılamamı. 2.si için orayı düşünmüyorum. özel adana tüp ebbekte hamdi karanfile gitmeyi düşünüyorum. ankada ile de belki görüşürüm.
Sen bilirsin canım özel adana tbm ile görüştün mü fiyatı ne? Ben ankada ile görüştüm fena degıl, aslında bana hepsi aynı gıbı geliyor. Hayırlısı olur inşallah

kızlar sabah sabah patronum benimle konuşma yaptı sen pek iyi görünmüyorsun eğer istersen 3 ay boyunca haftanın 3 günü gel dedi. Bende hemen tamam dedim. :))))))))

kızlar sabah sabah patronum benimle konuşma yaptı sen pek iyi görünmüyorsun eğer istersen 3 ay boyunca haftanın 3 günü gel dedi. Bende hemen tamam dedim. :))))))))

vıııyyyyy patronuna melek kalpli amcacım diyebilirmiyim
bu torpili baba ogula yapmaz hadi iyisin bare maaşını etkilemese bunla ilgili bişe dedimi

vıııyyyyy patronuna melek kalpli amcacım diyebilirmiyim
bu torpili baba ogula yapmaz hadi iyisin bare maaşını etkilemese bunla ilgili bişe dedimi

yok demedi ama umrumda değil maaş. Kesersede kesin. Ne güzel 3 gün gelicem kendim ayarlayacağım :)))

şahse benden bu teklifle karşılaşsam tam tersi üstün ben para veririm hadi gözün aydın

X