Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
iklime gaz verim iklim kıss bu senle ne biçim konuşuyo bana dese onu varya:mymeka:
:1rolleyes:

selamunaleyküm bee
ala ala kıss yokkaç gündür fenevli yaa hani kendisi dedim acaba evi köyümü yaktı onlar alışıktır yakmaya yıkmayaa kaydirigubbakcemile3 merak ettim bee sempatiksalakcinni

peki tamam anladık.:dilcikar:

Burcum ne yapıyor

selamunaleyküm bee
ala ala kıss yokkaç gündür fenevli yaa hani kendisi dedim acaba evi köyümü yaktı onlar alışıktır yakmaya yıkmayaa kaydirigubbakcemile3 merak ettim bee sempatiksalakcinni

tabi tabi kıvırma şimdi napalım sen yokkende hiiçaklımıza gelmedin :umursamaz:

bu arada o dilini yırtarım senin haa ablaa ben sana hiç yapıyom mu
:dilcikar: :dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

elifkaya kareşin sendemi ayy ne güzel canım benim
evet canım yanımda kardeşim özürlü olduğu için anneme aşırı bağlı ama benide seviyor hem gitmek istiyor hem kalmak stiyor benide üzmek istemiyor öle ortada kaldı:KK43:(
ay canım benim yaaa. Neyse az kaldı 2 gün. Oyala çocuğuda annesini fazla düşünmeye fırsatı olmasın

birazdan parka götürcem oynayacak gamyoncuiremsu

godes milletin yüzüne sivilce basar bakıyorumda kollarımın yukarıısı sivilceli cok ilgin ilk defa böyle görüyorrum benim stresten sırtıma vururudu ama kollaromda yukarda tabi ilk defa görüyordum

godes milletin yüzüne sivilce basar bakıyorumda kollarımın yukarıısı sivilceli cok ilgin ilk defa böyle görüyorrum benim stresten sırtıma vururudu ama kollaromda yukarda tabi ilk defa görüyordum

alla alla çok ilginç. Stres çok yapmamaya çalış canım. Acaba niye öyle oldu

X