Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tamam canım akşam söyliyimde eşim senin yerine öpsün beni :)))))))))))))
Çok ufakmış evet. İnşallah hamile kalırsında tüm sorunların biter canım.
Hadi burcuyu doyurda gel. Yada gelme boşver kardeşinle vakit geçir ona zamana ayır.opuyorumnanaktan

o oyun hamurlarıyla oynuyor hala :))
diyorum kızım ben senin gibiyken 1 senelik evliydim :))) :roflol:

ya ne bilim üzüldüm işte ama sen zaten ablası olarak nasıl davranman gerektiğini çok iyi bilirsin.
opuyorumnanaktan

ufaklık kız sen sigara tüttürüyon kardeşin annene ispiyonlamazmı seni hee

üzülme ablam ben ona el bebek gül bebek bakıyom oda memnun ama annemi özledi hemen ona çok bağlı.
sigara içtiğimi ispyonlamaz kıss aklı ermiyo o kadar ersede söyleme deyince söylemez boshayallersmile

üzülme ablam ben ona el bebek gül bebek bakıyom oda memnun ama annemi özledi hemen ona çok bağlı.
sigara içtiğimi ispyonlamaz kıss aklı ermiyo o kadar ersede söyleme deyince söylemez boshayallersmile

EE tabi bütün gün annenle birlikte özler tabi canım ya.
Ne zaman gidecek peki. Senmi görüreceksin.

kimse yok yaaaa iklüm gacısı nirde yoksam halımı yıkıyo kaydirigubbakcemile3

ama olabilir hee dün akşam sinirlenmiş yaaa bugun haldır haldır halı yıkıyordur belkidee :jeyyar:

oo daha baya varmış nasıl durucak kız o zaman kadar burcu. Seni yer bitirir valla

geldiğimiz gün başladı nezman gitcez demeye msnde görüşüyoz annemle sürekli telefonla arayalım annemi özledim diyo ama ben ona çikilata verip kandırıyom :icecream:

geldiğimiz gün başladı nezman gitcez demeye msnde görüşüyoz annemle sürekli telefonla arayalım annemi özledim diyo ama ben ona çikilata verip kandırıyom :icecream:

çocuk işte yaa çok şeker. hemen kanıyor çikolataya falan.:icecream:

X