Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah önümüzdeki ay o doktorun kapısından Hamile olarak çıkarsın canım.. Mutluluktan uçarsın inşallah.

ay canım ne güzel şeyler söylüyorsun böyle ya bal damlıyor ağzından. İnşallahh hepimiz hamile kalırız yaaa:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

şu anda sinir krizi geçiriyorummmmmm
eşim bi bardak çayı buz mavisi halının üstüne döktü

ay canım sıkma canını yaa. Canı sağolsun ne yapsın isteyerek olmamıştırki. Yıkatırsın canım gider

Uyyyyy vallahi ben soda döküyorum öyle kazalarda halının üstüne.. Kızma Enişteye yazık ya..

aaaaaaaa canım niye gözden çıkıyonki çıkmadımiıki leke.

kızlar en nefret ettiğim şey bu benim biyerlere bişey dökülünce zıvanadan çıkıyorum kırılsın sorun değil ama batınca biyer sıyırıyorum eşimde be mübarek bütün halıları mahfetti
yıkamaya vericem tatilden gelince hepsini temizlik yapıcam toptan ama şu anda sıyırdım kafamçokkarıştı

ay canım sıkma canını yaa. Canınız sağolsun allah başka skıntı vermesin halı dediğin nedirki yıkatırsın çıkar gider kalp kırmaya değmez be canım.. Bir halı kocandan kıymetlimi sanki. Boşver çok kötü olursada atar yenisini alırsın.

canişler ben kaçar.. Aşkım gelir birazdan.. Öptüm sizi opuyorumnanaktan
Kendinize çok iyi bakın. Allaha emanet olun..

ona belli etmedim pek farkında değil sinirimin ama bi an gözümden çıkan ateşi gördü tırstı:))
cnm öyle ama benimde tikim var çok titizim

ona belli etmedim pek farkında değil sinirimin ama bi an gözümden çıkan ateşi gördü tırstı:))
cnm öyle ama benimde tikim var çok titizim

tamam işte korkmuştur bir daha yapmaz.Evet genelde herkezin takıntılı olduğu şeyler var canım. Ama benim hiç öyle şeylerim yoktur. Hiç birşey sinirlendirmiyor :))))

tamam işte korkmuştur bir daha yapmaz.Evet genelde herkezin takıntılı olduğu şeyler var canım. Ama benim hiç öyle şeylerim yoktur. Hiç birşey sinirlendirmiyor :))))

vallamı ne güzelmiş kızz kolay kolay sinirlenmezsin ay ben temizlik konusunda çok fenayım bildiğin titizim onuda kırılana üzülmem alır ben kırarım mesele o değil mesele pislenmesin evim yerimseniben

vallamı ne güzelmiş kızz kolay kolay sinirlenmezsin ay ben temizlik konusunda çok fenayım bildiğin titizim onuda kırılana üzülmem alır ben kırarım mesele o değil mesele pislenmesin evim yerimseniben

ay ne güzel ya hiçbir zaman o kadar titiz olmadım olamamda herhalde. Bazen millet anlatıyor hayret ediyorum. kendilerini parçalıyorlar evi temizlemek için ben hiç yormuyom valla. Aman pisse pis elimden geleni yaparım ama hiç yıpratamam. Yapımda yok titizlik. :)))

:roflol::roflol:
keşke bende rahat olsam yani illa yapıyosundur işlerini ama ben YAPSAMDA İÇİM RAHAT ETMİYO HEH TAMAM DİYEMİYORUM -tatlicadiarzu-

:roflol::roflol:
keşke bende rahat olsam yani illa yapıyosundur işlerini ama ben YAPSAMDA İÇİM RAHAT ETMİYO HEH TAMAM DİYEMİYORUM -tatlicadiarzu-

tabiki yapıyorum canım ama bana yaptığım yetiyor ohh ne güzel oldu diyoum oturuyorum ama bak sen öyle değilsin ne kadar yapsanda içine sinmiyor. Kendini yıpratıyorsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…