Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Evet canım Aşılama yaptırdı.. Tamam canım işine bak sen. Kolay gelsin

Aaaa geçmiş olsun canım.. Çatlamamışmı yumurtalar?? Nasıl kiste dönüşmüş??
Ben iyiyim canım tsk..

bilmiyorum ki vücut atamamış zaten brnim iğneleri atıldığım 6. gün baktı 14 yumurta saydı zaten ben normaldede ilaç kullanmadan önce takip etmişti 2 tane yumurtluyordum. iğneyle baya çok oldu bak şimdi kafama takıldı çatlatma iğneside attı ama çatlamaayıncamı atılamıyormuş acaba

senin bi bilgin varmı zeynocum benim doktor bişi demedi

Canım bende PCO var. O yüzden yumurtlama sorunum var. Ama mantık olarak eğer iğne ile çatlamıyorsa o yumurtalar da kendiliğinden çatlamazsa kist olmaz mı?? Bilmiyorumki ..
Progesteronuna bakıldımı senin Aşılamadan sonra??

slm hanımlar
ben asılama yaptıralı 12gun oldu..ama ne adet nede gebelı belırtım var benım adetlerım cok gec oluyordu bıde bu ay normalmı olur acaba bılgısı olan varmı ben daha beklıımmı test ıcın

Slm Hemşocum opuyorumnanaktan
Ben Aşılamadan sonra normal tarihimden bir gün önce adet oldum. Hmm hiç bilmiyorumki ama ben 12. gün test yapmıştım aşılamadan sonra.. Bence yapabilirsin ama kanda baktır en iyisi..
Bunu bilen Arkadaşlar var ama şu an kimsecikler yok..

canım yumurtan çatlamıiş sa
14 -17 gün sonra adet olursun yumurta döllenmişse

yumurtanın çatlayıp çatlamadığı 21. gün bakılan progestron ile bakılıyor
Drunun istemesi gerekirdi senden

hasreti sakınn yaptırma test valla benim başıma gelen pişmiş tavuğun başna gelmedi önce pozitif çıktı sonra negatif .ıktı adetimnormalden 4-5 gün gecikti yaa .adetimin 2. günü bugün yeni kendime gelebildim

kızlar doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum yarın randevu aldım.bakalım ne dicek.umudum tekrar geldi yerine iyiyim artık ağlayasım yok rahim filmi çekilmeden şansımı bi daha mı denesem diyorum aşılamayla.yeni gideceğim yer aşılamayı iki seansta yapıyomuş.belki anlatmışımdır daha önce eşim romatizma hastası ilaçlar spermlerini azalttığı için uzun süredir içmiyo ama bebiş de olamdı daha eşim ağrıları iyice arttı adam sabah yataktan doğrulamıyo ilaca başlaman lazım dedi doktorçondan acele ediyom yaa bi an önce bebiş tutsun da adam ilaca başlasın canım benim

canım bence önce rahim filmi çektir eğer tüplerde bi sorun varsa boşuna zaman ve para harcamış olursun hem eşinin tedavisi için ilaca başlaması gerekiyotrmuş bence ilk işin rahim filmi olsun hem filmde eğer bi sorun yoksa ufak yapışıklıklar açıldığındada normal yoldan hamile kalma şansı yükseliyor zemuszemus

ya rahim filmi de 400 liraymış eğer problem yoksa hem nakit hem vakit kaybımı olur die düiünüyom.film çekilen ay boşa gidiyomuş aşılama olmuyomuş sen çektirdin mi temizmiydi

bide testim ilk 16 çıktı ya acaba diyorum tüpler açık işte de döllenme oldu tutmadı mı vücut acaba bakalım doktor ne dicek

kızlar hemen özetle yazayım. ığneleri yan etkisi olan yumurtaların aşırı uyarılması ve bundan doğan kocaman kocaman yumurtalar gitmiş. Fakat biliyorsunuz 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum fakat 2. çizgiyi hiç yakalayaamştım. Tabi bu arada çalışmalara devam ediyordum :)) Ama bütün çabam boşunaymış çünkü bu ay yumurtlama gerçekleşmemiş. Doktorum normal dedi çünkü geçen ay hamilelik başlangıçı olduğu için bir sonraki ay vucut yumurtalamazmış.
Şımdi asıl bomba 1 kez daha aşılama yapmaya karar verdik. Çünkü ilk 2 aşılamam klomenle olmuştu 3. aşılamamsa gonalfle oldu. 3 aşılamam kısmen cevap vermişti hamilelik başlamış ve hemen son bulmuştu. O yüzden bir kez daha iğne kullanarak aşılama yaptırıcağım. Artık olmazsa kesin tüp bebeğe geçicem.
Açıkcası hiçbir sorun yokken tüp bebek yaptırmayı kendime yediremiyorum ((
durum bu....

bide testim ilk 16 çıktı ya acaba diyorum tüpler açık işte de döllenme oldu tutmadı mı vücut acaba bakalım doktor ne dicek

canım döllenme olmuş ve tutmamış olabilir. Çünkü bendede aynısı oldu vedoktor o şekilde açıklama yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…