Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
tabiki yapıyorum canım ama bana yaptığım yetiyor ohh ne güzel oldu diyoum oturuyorum ama bak sen öyle değilsin ne kadar yapsanda içine sinmiyor. Kendini yıpratıyorsun canım.

iklimcim bu gece kimse yok birtek ikimiz varız

çocuk maması sütü dökülücek yerlere ohaoldumsmile
allah yardımcım olsun kaydirigubbakcemile3
evet cnm ikimiz kaldık bende hem sendeyim hem diğer konularda bi yndan facede sıkılıyorum yaa

çocuk maması sütü dökülücek yerlere ohaoldumsmile
allah yardımcım olsun kaydirigubbakcemile3
evet cnm ikimiz kaldık bende hem sendeyim hem diğer konularda bi yndan facede sıkılıyorum yaa

ay olsunda bebişimiz heryer batsın valla.
Bende hem burdayım hemde araştırma yapıyorum 4. kez aşılama yapırıpta tutan varmı diye. Tv dede bişey yok bende sıkıldım yaaa

ay olsunda bebişimiz heryer batsın valla.
Bende hem burdayım hemde araştırma yapıyorum 4. kez aşılama yapırıpta tutan varmı diye. Tv dede bişey yok bende sıkıldım yaaa

öyle cnm yaa olsunda hallederiz temizliği kalsın
araştır cnm olumlu şeyler okursan dahada inanırsın

ya rahim filmi de 400 liraymış eğer problem yoksa hem nakit hem vakit kaybımı olur die düiünüyom.film çekilen ay boşa gidiyomuş aşılama olmuyomuş sen çektirdin mi temizmiydi

canım film çektirdim 400 liraya temiz çıktı dr bana istersen bu ay kendiniz deneyin dedi ama ben hemen aşılama istedim ve o ay aşılama yaptırdık boşa gitmedi yanii ama dediğinde doğru tüplerin açık demekki döllenme olmuş o da mantıklı haklsın sen karar ner canım yerimseniben

kızlar hemen özetle yazayım. İğneleri yan etkisi olan yumurtaların aşırı uyarılması ve bundan doğan kocaman kocaman yumurtalar gitmiş. Fakat biliyorsunuz 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum fakat 2. çizgiyi hiç yakalayaamştım. Tabi bu arada çalışmalara devam ediyordum :)) Ama bütün çabam boşunaymış çünkü bu ay yumurtlama gerçekleşmemiş. Doktorum normal dedi çünkü geçen ay hamilelik başlangıçı olduğu için bir sonraki ay vucut yumurtalamazmış.
Şİmdi asıl bomba 1 kez daha aşılama yapmaya karar verdik. Çünkü ilk 2 aşılamam klomenle olmuştu 3. aşılamamsa gonalfle oldu. 3 aşılamam kısmen cevap vermişti hamilelik başlamış ve hemen son bulmuştu. O yüzden bir kez daha iğne kullanarak aşılama yaptırıcağım. Artık olmazsa kesin tüp bebeğe geçicem.
Açıkcası hiçbir sorun yokken tüp bebek yaptırmayı kendime yediremiyorum :KK43:((
durum bu....

ablammmmmmmmm çok sevindim hakkında hayırlısı olsun gayet mantıklı düşünmüssünüz bi problem yokken tüpe geçmek seni üzüyordu zaten böle ii oldu inş bu sefer olacak ama bana bak bu ay öle strese girmek yok oldumu olmadımı ayy yok olmadı ben test yapcam falan filan deme oldu de tuttu de nasılsa ümitlensekte ümitlenmesekte üzlüyoruz olmadığı zaman o yüzden moralini yüksek tut canım ablaammm opuyorumnanaktan

ablammmmmmmmm çok sevindim hakkında hayırlısı olsun gayet mantıklı düşünmüssünüz bi problem yokken tüpe geçmek seni üzüyordu zaten böle ii oldu inş bu sefer olacak ama bana bak bu ay öle strese girmek yok oldumu olmadımı ayy yok olmadı ben test yapcam falan filan deme oldu de tuttu de nasılsa ümitlensekte ümitlenmesekte üzlüyoruz olmadığı zaman o yüzden moralini yüksek tut canım ablaammm opuyorumnanaktan

canım benim bende öyle yapmayı düşnüyorum hiç stres yapmayacağım ne yapim olmazsada tüp bebek yaparım çareler tükenmediya..
ıçim çok rahat doktora gittim rahatladım. ınşallah haıylısı olur be tatlım.
Günaydın bu arada

Son düzenleme:
günaydın canım dün akşam hiç uğramadın buralara. Kardeşin gittimi

kardeşim bende hala ablam zaten tek başına gidemez 18 yaşında ama özürlü kardeşim değişiklik olsun diye getirdim off bu net bozuluyo yaa bizimm biraz önce birsürü şeyler yazdım net gitti şimdide yazmaya üşeniyom :))
bilmiyorumkismile

kardeşim bende hala ablam zaten tek başına gidemez 18 yaşında ama özürlü kardeşim değişiklik olsun diye getirdim off bu net bozuluyo yaa bizimm biraz önce birsürü şeyler yazdım net gitti şimdide yazmaya üşeniyom :))
bilmiyorumkismile

yaaa üşenme yaz merak ettim şimdi.
Anladım canım çok özel değilse özürü ne kardeşinin canım.
Allah şifa versin.

yaaa üşenme yaz merak ettim şimdi.
Anladım canım çok özel değilse özürü ne kardeşinin canım.
Allah şifa versin.

ablam 18 yaşında kızkardeşim ama görüşünüşü ve zekası 8-10 yaşında gibi gelişme bozukluğu diyorlar hastalığına ama burcumuz gibi başka biri yok dünyada :))
anlatacağım şeyse şuydu şimdi bende endo kisti varya sol tarafımda o adet zamanında eğer kan toplarsa beni mahvediyordu kımıldayamıyordum bu ayda çok adet oldum dedim ya fazla ağrım yok solumda ama ara ara geliyor ve bel ağrısıda yapıyor o kist dr bunun kesin bi tedavisi yok sadece hamile kalırsan 9 ay boyunca adet görmeyeceğin için ordaki kistte gidecek demişti ama o varkende solumda yumurta gelişmiyor şansım düşüyor sadece sağ tarafımda yumurta büyüyor bendeki kist normal değilmiş içi sıvı değil kan doluymuş bende dr defterini kapadım dedimya kendi kendime diyorum inş. ağrım çoğalmazda dr a gitmek zorunda kalmam:KK43:(

ablam 18 yaşında kızkardeşim ama görüşünüşü ve zekası 8-10 yaşında gibi gelişme bozukluğu diyorlar hastalığına ama burcumuz gibi başka biri yok dünyada :))
anlatacağım şeyse şuydu şimdi bende endo kisti varya sol tarafımda o adet zamanında eğer kan toplarsa beni mahvediyordu kımıldayamıyordum bu ayda çok adet oldum dedim ya fazla ağrım yok solumda ama ara ara geliyor ve bel ağrısıda yapıyor o kist dr bunun kesin bi tedavisi yok sadece hamile kalırsan 9 ay boyunca adet görmeyeceğin için ordaki kistte gidecek demişti ama o varkende solumda yumurta gelişmiyor şansım düşüyor sadece sağ tarafımda yumurta büyüyor bendeki kist normal değilmiş içi sıvı değil kan doluymuş bende dr defterini kapadım dedimya kendi kendime diyorum inş. ağrım çoğalmazda dr a gitmek zorunda kalmam:KK43:(

Kardeşine allah uzun ömer versin tatlım. Benim yerime öp burcumu.
Canım ama tek tarafındaki yumurtada yeterliki hamile kalman için. Ama senin yaşın daha küçük tatlım o yüzden kendin dene kendini aşılamalarla yıpratmana gerek yok. Baktınki belli bir süre olmuyor gene başlarsın. İnşallah ağrın çoğalmaz canım yaa

Kardeşine allah uzun ömer versin tatlım. Benim yerime öp burcumu.
Canım ama tek tarafındaki yumurtada yeterliki hamile kalman için. Ama senin yaşın daha küçük tatlım o yüzden kendin dene kendini aşılamalarla yıpratmana gerek yok. Baktınki belli bir süre olmuyor gene başlarsın. İnşallah ağrın çoğalmaz canım yaa

öptüm ablam Şeniz
enişteye söle seni de benim yerime öpsün:)) :jeyyar:
bende gitmicem ağrım çoğalmadığı sürece zaten sağ tarafım gayet sağlıklı doktoruma dedim bu kist tamamen gitmiomu diye dedi 5 cm olunca ameliyatla alınıyor senin 30 mm çok ufak ama içi kan dolu olduğu için ağrı yapıyor bakalım inşallah ağrı falan olmaz kendiğilinden hamile kalırsam hiçbir derdim kalmayacak:lepi:
ablam burcum acıkmış ben kahvaltısını vereyimde geleyim öpüyorum seni kocamann

öptüm ablam Şeniz
enişteye söle seni de benim yerime öpsün:)) :jeyyar:
bende gitmicem ağrım çoğalmadığı sürece zaten sağ tarafım gayet sağlıklı doktoruma dedim bu kist tamamen gitmiomu diye dedi 5 cm olunca ameliyatla alınıyor senin 30 mm çok ufak ama içi kan dolu olduğu için ağrı yapıyor bakalım inşallah ağrı falan olmaz kendiğilinden hamile kalırsam hiçbir derdim kalmayacak:lepi:
ablam burcum acıkmış ben kahvaltısını vereyimde geleyim öpüyorum seni kocamann

tamam canım akşam söyliyimde eşim senin yerine öpsün beni :)))))))))))))
Çok ufakmış evet. İnşallah hamile kalırsında tüm sorunların biter canım.
Hadi burcuyu doyurda gel. Yada gelme boşver kardeşinle vakit geçir ona zamana ayır.opuyorumnanaktan

X