Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar hemen özetle yazayım. İğneleri yan etkisi olan yumurtaların aşırı uyarılması ve bundan doğan kocaman kocaman yumurtalar gitmiş. Fakat biliyorsunuz 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum fakat 2. çizgiyi hiç yakalayaamştım. Tabi bu arada çalışmalara devam ediyordum :)) Ama bütün çabam boşunaymış çünkü bu ay yumurtlama gerçekleşmemiş. Doktorum normal dedi çünkü geçen ay hamilelik başlangıçı olduğu için bir sonraki ay vucut yumurtalamazmış.
Şİmdi asıl bomba 1 kez daha aşılama yapmaya karar verdik. Çünkü ilk 2 aşılamam klomenle olmuştu 3. aşılamamsa gonalfle oldu. 3 aşılamam kısmen cevap vermişti hamilelik başlamış ve hemen son bulmuştu. O yüzden bir kez daha iğne kullanarak aşılama yaptırıcağım. Artık olmazsa kesin tüp bebeğe geçicem.
Açıkcası hiçbir sorun yokken tüp bebek yaptırmayı kendime yediremiyorum :KK43:((
durum bu....

canımm :1hug:
çok sevindim bir anda umuyorum güzel şeyler olucak hakkında bana bir umut verdin şuanda hakkında hayırlısı..
sanıyorum bu seferki tutucakkk :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
olmassa tüpe geçersin ama bak görürsün gerek kalmıycak ..bu ayda iğnelerle denemelisin aşılamayı delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canımm :1hug:
çok sevindim bir anda umuyorum güzel şeyler olucak hakkında bana bir umut verdin şuanda hakkında hayırlısı..
sanıyorum bu seferki tutucakkk :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
olmassa tüpe geçersin ama bak görürsün gerek kalmıycak ..bu ayda iğnelerle denemelisin aşılamayı delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canım niyeyse bende çok umutluyum iyiki doktora gittim ya moralim çok iyi doktorumla konuşmak bana çok iyi geliyor yaaa

mantıklı karar vermişi dime iklimcim. Yoksa banamı mantıklı geliyor. Ama tek karar vermedim doktorum söyledi banada mantıklı geldi

kızlar hemen özetle yazayım. ığneleri yan etkisi olan yumurtaların aşırı uyarılması ve bundan doğan kocaman kocaman yumurtalar gitmiş. Fakat biliyorsunuz 7 gündür ovulasyon testi yapıyordum fakat 2. çizgiyi hiç yakalayaamştım. Tabi bu arada çalışmalara devam ediyordum :)) Ama bütün çabam boşunaymış çünkü bu ay yumurtlama gerçekleşmemiş. Doktorum normal dedi çünkü geçen ay hamilelik başlangıçı olduğu için bir sonraki ay vucut yumurtalamazmış.
Şımdi asıl bomba 1 kez daha aşılama yapmaya karar verdik. Çünkü ilk 2 aşılamam klomenle olmuştu 3. aşılamamsa gonalfle oldu. 3 aşılamam kısmen cevap vermişti hamilelik başlamış ve hemen son bulmuştu. O yüzden bir kez daha iğne kullanarak aşılama yaptırıcağım. Artık olmazsa kesin tüp bebeğe geçicem.
Açıkcası hiçbir sorun yokken tüp bebek yaptırmayı kendime yediremiyorum :KK43:((
durum bu....
Ay ne kadar sevindim ya. Aslında haklı demi canım. Yani sonuçta gebelik olmuştu ve hemen düşmüştü yani bu yolla gebe kalma ihtimalin var!! İnşallah bu sefer sana sımsıkı tutunur ve bırakmaz bebişin!!

Ay ne kadar sevindim ya. Aslında haklı demi canım. Yani sonuçta gebelik olmuştu ve hemen düşmüştü yani bu yolla gebe kalma ihtimalin var!! İnşallah bu sefer sana sımsıkı tutunur ve bırakmaz bebişin!!

ay canm inşallah ya sizlerden de böyle olumlu yorumlar alınca daha çok mutlu oldum açıkcası demekki doğru karar almışım :)))

canım niyeyse bende çok umutluyum iyiki doktora gittim ya moralim çok iyi doktorumla konuşmak bana çok iyi geliyor yaaa

mantıklı karar vermişi dime iklimcim. Yoksa banamı mantıklı geliyor. Ama tek karar vermedim doktorum söyledi banada mantıklı geldi

canım var bundada bir hayır sakın olumsuz düşünme bak ne düşünürken ne yapıcaksın allah yardımcın olsun bencede çok mantıklı düşünmüşsünüz drla ..
bende dr gittiğimde melek gibi oluyorum :)))) gitmediğim zamanlarsa aynen böyle :gitme:

canım var bundada bir hayır sakın olumsuz düşünme bak ne düşünürken ne yapıcaksın allah yardımcın olsun bencede çok mantıklı düşünmüşsünüz drla ..
bende dr gittiğimde melek gibi oluyorum :)))) gitmediğim zamanlarsa aynen böyle :gitme:

canım hiç olumsuz bir düşünce yok kafamda inşallah bu sefer olacak. İnşaallaaaaaaahhhhhhh

Canım godescim bak neye niyet neye kısmet.. tutma şansı çok yüksek. Yeni ay yeni heyecan ayy ben bile heyecan yaptım şimdi bak..

iklimcim gerçekten doktora gitmek çok rahatlatıyor. Sende öyleymişsin halbuki değişen bişey yok ama garip bir duygu.
Doktora giderken eşimde gelmemişti tek gittiğim için biraz üzgündüm ama tam doktorun kapısından çıkarken eşimle karışşlaştım oda bana süpriz yapıcakmış çok mutlu oldum nedense. Bende bugün herşeyden mutlu oluyorum ya

Canım godescim bak neye niyet neye kısmet.. tutma şansı çok yüksek. Yeni ay yeni heyecan ayy ben bile heyecan yaptım şimdi bak..

ayy canımmm ya inşallah inşallah. Hiç pes etmek yok. Yılmadan yola devam. Kafamda hiç böyle birşey yoktu. Hatta yeni bir doktor önermesini isteyecekken böyle bir kararla çıktım odadan. Valla neye niyet neye kısmet ::))

Kasık ağrısı dışında çok iyiyim canım. Doktorumun tavsiyesine uyup 2 günde bir çalışmalara başladık. Bakalım belkide ilaçsız tutar. Sen napıyosun nasılsın??

inşallah canım kim bilir belkide bu şekilde hamile kalırsın canım.

iklimcim gerçekten doktora gitmek çok rahatlatıyor. Sende öyleymişsin halbuki değişen bişey yok ama garip bir duygu.
Doktora giderken eşimde gelmemişti tek gittiğim için biraz üzgündüm ama tam doktorun kapısından çıkarken eşimle karışşlaştım oda bana süpriz yapıcakmış çok mutlu oldum nedense. Bende bugün herşeyden mutlu oluyorum ya

ay canım benim yaa hiç bozulmasın moralin bizede pozitiflik yüklediinn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
eşin ne güzel süpriz yapmış sana
sebebi ne acaba anlayamadım ama dr gitmek çok güzel bişeyy kaydirigubbakcemile2

ınşallah önümüzdeki ay o doktorun kapısından Hamile olarak çıkarsın canım.. Mutluluktan uçarsın inşallah.

Kasık ağrısı dışında çok iyiyim canım. Doktorumun tavsiyesine uyup 2 günde bir çalışmalara başladık. Bakalım belkide ilaçsız tutar. Sen napıyosun nasılsın??

kasık ağrısı yumurtlamadandır cnm hadi bakem sıkı tutun işi bu ay gelirmi gelir veletiniz hihoyyythihoyyythihoyyyt

ay canım benim yaa hiç bozulmasın moralin bizede pozitiflik yüklediinn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
eşin ne güzel süpriz yapmış sana
sebebi ne acaba anlayamadım ama dr gitmek çok güzel bişeyy kaydirigubbakcemile2

hepimizin morali yüksek olması gerek canım. Bizim ilaçımız ilk başta moral. O olmadan bişey olmuyor valla. iyi düşünelimki iyi şeyler olsun.

X