Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba kızlar benimde 3.üncü aşılama diğer ikisi tutmadı mantar oldum şimdi herşey iyi giderken alerjim azdı durmadan hapşırıyorum ilaçlarımıda kullanamıyorum ne yapacagım bi zararı olurmu sizce

merhaba canım ,öncelikle aşılaman hayırlı olsun .. hapşırmanın zararı olmaz canım sakın stres edip kendini kasma , bende hamile olduğum aşılamamda felaket hasta olmuştum hapşırık öksürük,, hatta bir an önce adet olcaksam olsamda ağrı kesici bişeyler içsem diyodum sonra kanda baktırdıkki hamileydim. Allahın izniyle hiçbişeycik olmamıştı.

mrb kızlar cok uzgunum bugun tahhlil yatırdım 0.46 cıktı doktor testı erken yaptımsıın dedı pzt tekrarlayalım dedı ama benım umudum yok :KK43: cok uzuldum ı kere daha umudum kırıldı artık asılama olayına guvenmıyorum . rabbım bızıde boyle sınav edıyo demekkı ....

mrb kızlar cok uzgunum bugun tahhlil yatırdım 0.46 cıktı doktor testı erken yaptımsıın dedı pzt tekrarlayalım dedı ama benım umudum yok :KK43: cok uzuldum ı kere daha umudum kırıldı artık asılama olayına guvenmıyorum . rabbım bızıde boyle sınav edıyo demekkı ....

mrb üzülme be canım sağlık olsun :teselli: canım saolsun eşinle mutlu ol yeter a.s

merhaba canım ,öncelikle aşılaman hayırlı olsun .. hapşırmanın zararı olmaz canım sakın stres edip kendini kasma , bende hamile olduğum aşılamamda felaket hasta olmuştum hapşırık öksürük,, hatta bir an önce adet olcaksam olsamda ağrı kesici bişeyler içsem diyodum sonra kanda baktırdıkki hamileydim. Allahın izniyle hiçbişeycik olmamıştı.

ayyy canım çok sagolll içimi ferahlattın allahta seni rahatlatsın allah bebegine saglık sıhat uzun ömür versin çok sagol alerjik astumum var benim herşey düzgün giderken azdı alerjim ondan endişelendim bende ayın 15.inde yapıldı aşılamam inşallah hepimiz için hayırlısı olur tekrar sagol canımm:dance:

mrb kızlar cok uzgunum bugun tahhlil yatırdım 0.46 cıktı doktor testı erken yaptımsıın dedı pzt tekrarlayalım dedı ama benım umudum yok :KK43: cok uzuldum ı kere daha umudum kırıldı artık asılama olayına guvenmıyorum . Rabbım bızıde boyle sınav edıyo demekkı ....
cnm bencede daha çok erken test için.dr benim 12. Günüm için bile çok erken dedi.belli mi olur belki ptesi günü daha güzel bi haber alırsın.allahtan umut kesilmez.

cnm bencede daha çok erken test için.dr benim 12. Günüm için bile çok erken dedi.belli mi olur belki ptesi günü daha güzel bi haber alırsın.allahtan umut kesilmez.

ıns canım senın dedıgın dogruyus ama bugun yıkılıdım resmen yıne umutlanmıstım ama olmadı ıste . kısmetımde bu varmıs ıns senınkı tutar . tsk edıyorum

canım hemen umudunu kaybetme doktorun erken diyorsa vardır bir bildiği ,, inş. pazartesi güzel haberler alırsın ..
ayyy canım çok sagolll içimi ferahlattın allahta seni rahatlatsın allah bebegine saglık sıhat uzun ömür versin çok sagol alerjik astumum var benim herşey düzgün giderken azdı alerjim ondan endişelendim bende ayın 15.inde yapıldı aşılamam inşallah hepimiz için hayırlısı olur tekrar sagol canımm:dance:

ne demek canım sen hiçbişeyi stres yapma relax ol bol bol dua et hakkında hayırlısı neyse o olsun inş..benim bebeğime o zaman bişey olmadı ama erken doğum yaptım ve oğlum 24 gün yaşadı canım ..

merhaba arkadaşlar ..Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş.. Emeklerinizin karşılığını hayırlı sağlıklı evlatlarla alırsınız inş..Bende nasip olursa aşılama olacam ve bu topiki görünce hemen daldım içeri , bikaç güne kadar adet olmam lazım , adet olunca startı verecez inş.gerçi ben size göre biraz tecrübeliyim bu benim 5. aşılamam olacak ,beni aranızda belki tanıyanlar olabilir ben 4. aşılamamla hamileydim ve 34 haftalık doğum yaptım ve oğlumu kaybettim..Bazen dibe vurmadan yükselemiyormuş insan , yaklaşık 2 yıl oldu ve artık vakti geldi sanırım ..

canım benim çok geçmiş olsun. bende bebeğimi kaybetmiştim. seni çok iyi anlıyorum. inşallah en kısa zamanda alırsın bebeğini kucağına.

benim adet tarihim 22 nisan. 26 nisanda klomene başlayacağım. tahminen ayın 4 ünde falanda aşılamam olur gibi geliyor bir aksilik çıkmazsa.

tmm cnm hadi hayırlısı inşallah ekledim listeye :CüvCüv:

canım benim çok geçmiş olsun. bende bebeğimi kaybetmiştim. seni çok iyi anlıyorum. inşallah en kısa zamanda alırsın bebeğini kucağına.

sağol canım ..Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.

iklim benim kırmızılar geldi yarın nasip olursa ilk kontrolüme gidecem , bir problem yoksa iğnelerime başlarım sanırım ..

kızlar günaydın . biliyosunuz ben bu ay ilk kez kendim denemeye başalmıştım. olmadı aşılama yaptıracaktım amaa ben bu sabah çift çizgiyi gördüm . aşılamaya gerek kalmadı. darısı sizlerin başına. çok mutluyum. beni listeden sielbilirsiniz. inşallah sizlerden de gzüel haberler alırız.

kızlar günaydın . biliyosunuz ben bu ay ilk kez kendim denemeye başalmıştım. olmadı aşılama yaptıracaktım amaa ben bu sabah çift çizgiyi gördüm . aşılamaya gerek kalmadı. darısı sizlerin başına. çok mutluyum. beni listeden sielbilirsiniz. inşallah sizlerden de gzüel haberler alırız.

çok sevindik,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

kızlar benim dün gece kanamam başladı bulantıyla beraber,aşılamananın 10.gününde yani.Daha adetime 9 gün var bu ne şimdi sillebilirsiniz beni listeden

kızlar ben çok kötüyüm,kaynanam geldi misafir anlamasın diye tutuyorum kendimi ağlayamadımda kafayı yiyeceğiz alıp başımı gidesim geliyo Allahım sabır ver yaa dayanamıyorum artık

X