Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım 2 yum var 11.5 ve 10.6 mm.yarn tekrar kontrol var.3 gündür gonal 112.5 yaptım.inş bu hafta içi olur aşılamam.

canım oo boyutlar harika çok az zaman sonra 18.20 olur hadi hayırlısı inşallah bol bol dua et cnm tutucak allahın izniyle

Herkese merhaba Allaha şükür aşılamamı sorunsuz yaptırdm.Arabada gelirken biraz sallandım birbuçuk saat falan bakalım hayırlısı.45 dk falan dinlendim işlemden sonra hiç acı falanda olmadı çok kolay bir işlemdi.Herkesle beraber olumlu sonuçlar görmek dileğiyle.

canım çok sevindim sorunsuz geçmiş :nazar:
hadi inşallah yaşlasık 15 gün sonra güzel haberi vericeksin bize :CüvCüv:

ALLAHIM beni yanlız başıma bırakma çünkü sen varislerin en hayırlısısın
ey RABBİM bana senin katından lutüf ve kerametinle tertemiz ALLAH ALLAH
diyecek evlat ihsan eyle muhakkak sen duaları işiten ve görensin amin
.............................................................................................................................
ay ay BUNLARDA HAMİLELERİMİZZ ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN
1.denizim16 :CüvCüv: adetim bitsin dr gidiyim derken hamile olduğunu öğrendi :teytey: ..sat..24 nisan
opuyorumnanaktan
NİSAN AYININ AŞILAMA LİSTESİ

AŞILAMA YAPTIRMIŞ VE O GÜZEL GÜNÜ MERAKLA BEKLEYENLER
1.smsimay :ecrin_bebek:15 nisan aşılama 29 nisan mutlu haber inşallah
2.neyzen_x :ecrin_bebek:14 nisanda aşılama yaptırdı 2 mayıs adet tarihi
3.darling82 :ecrin_bebek:14 nisan aşılama oldu 28 sinde tahlili var
4.haticet :ecrin_bebek: 17 nisanda aşılama yaptırdı 3 mayıs adet günü
5.sinem25 :ecrin_bebek: 16 nisanda aşılama yaptırdı 1 mayıs tahlil günü
6.alaiye :ecrin_bebek: 15inde de aşılama oldu 3 mayıs adet günü
7.umudu_m :ecrin_bebek: 18 nısanda yapıldı, yarında test günü
8.SMGE :ecrin_bebek: 10 nisanda yapıldı aşılaması

opuyorumnanaktan

AŞILAMA İÇİN İĞNELERE YENİ BAŞLIYANLAR
1.iklim :emir_bebek: iğneye 16 nisanda başladı adet tarihi 14 haziran
2.kayse :emir_bebek: iğneye 13 nisanda başladı
3.banusu :emir_bebek: iğneye 15 nisanda başladı
4.ankara_06 :emir_bebek: iğneye 4 nisanda başladı 2 nisan adet tarihi
5.35deniz :emir_bebek: 1 mayıs adet günü o zaman belli olucak aşılama tarihi
6.fatıma zehra :emir_bebek: adet tarihi tam belli değil olunca başlıycak
7.gulucum81 :emir_bebek: çok yakın zamanda aşılaması yapılıcak inşallah
8.bahar_81 :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
9.zeynoperi :emir_bebek: bu ay olmadı ama umutlar sonraki aya :teselli:
10.elfkaya :emir_bebek: henüz günü belli değil
11.godes :emir_bebek: 26 sında aşılama olucak
12.aren :emir_bebek: 26nisanda klomene başlıycak çok yakındada aşılama

İSMİ OLMAYAN YADA DÜZELTTİRMEK İSTEYEN BİLDİRSİN KIZLAR...
kaydirigubbakcemile2

opuyorumnanaktanmerhaba ben de aranıza katılacağım galiba..adet tarihim 23 nisan yarın doktora gidicem artık aşılama deneyip denemeyeceğimizi sölicek..heyecanlıyım çok...artık baya yoruldum çünkü....iki seneyi geçti evleneli bebişimiz yok bu ay önümüzdeki ay derken vakit geçti...her ay kırmızıları görmemle gözlerimin iflas etmesinden yoruldum..halimi sizler anlarsınız ancak..rabbim hepimizin gönlüne göre versin

iklimcim çok teşekkürler. darısı sizlerin başına inşallah. en kısa zamnda sizlerden güzel haberler gelicek inşallah.

oy canım benim yaa eşimede bahsettim şimdi kısmet işte dedi aşılama yaptırıcak derken bak gerek kalmadı kısmet bu işler dedi oda çok sevindi canım benimm..
kendine çok dikkat et bebeğimize iyi bak opuyorumnanaktan

iklim sana özel msj yazamıyorum inşallah o listeye bende girip anneler gününe anne olma ümidiyle girmek istiyorum bu arada duana da kalben katılıyorum .....

opuyorumnanaktanmerhaba ben de aranıza katılacağım galiba..adet tarihim 23 nisan yarın doktora gidicem artık aşılama deneyip denemeyeceğimizi sölicek..heyecanlıyım çok...artık baya yoruldum çünkü....iki seneyi geçti evleneli bebişimiz yok bu ay önümüzdeki ay derken vakit geçti...her ay kırmızıları görmemle gözlerimin iflas etmesinden yoruldum..halimi sizler anlarsınız ancak..rabbim hepimizin gönlüne göre versin

iklim sana özel msj yazamıyorum inşallah o listeye bende girip anneler gününe anne olma ümidiyle girmek istiyorum bu arada duana da kalben katılıyorum .....

canım hadi hayırlısı hoşgeldin aramıza tmm sen işini tam hallet belli olsun o zamna alıcam listeye canımm

ay kendimdende bahsediyim :KK70:
sabah kontrole gidiyorum bakalım yumurta neyin oluşmuşmu

hayalbaz canım üzülme ve stres yapma.yalnız 2 yılda olacak olsaydı olurdu.yaşın daha genç sanırım.ben de senin durumundaydım.bu ay şu ay derken vakit geçiyor.bakmışsın kaç yıl geçmiş.sizde hangi tetkikler yapıldı.hsg çekildi mi.şimdiye kadar bir sorun bulunmadıysa yine de bence aşılamaya geç.allah hepimizi muradına erdirsin.

geldi çattı o güzel gün desene ayy allahım inşallahh tutmuştur gönülden diliyorum bunu inşallah yarabbimmm...
haberini bekliyorum cnm olmassada sakın üzülme sıkma canını bu hayırlısıymış de cnm :teselli:

şimdi idrar testi yaptı negatif çıktı.canım çok sıkıldı.bi umut yarın bide kanda baktıracam bi umut ama pek sanmıorum.çokkk kötüyüm:roflol:

smge inşallah yarın kanda çıkar.ama negatifse de önüne bakmaya çalış.ben de her negatifte çok üzüldüm ama yapacak birşey yok.bende ve eşimde hiçbir sorun yokken benimle aynı doktora giden arkadaşım ikizlere hamile kaldı.şimdi 4 aylıklar.üstelik onun tek tüpü tıkalıydı ve eşinin sperm durumu tam aşılama sınırındaydı.yani tüp bebek öncesi deneyelim denilen bir aşılamaydı.canım ne yazık ki zaman bizim istediğimiz gibi işlemiyor.sabredip beklemek gerek.allah en kısa zamanda hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.

Slm kızlar, bende cuma günü aşılama yaptırdım. Yalnız benim bi kaç gündür göğüslerim ağrıyor, hele bugün çok hassaslaştı ve ağrısı da arttı, normal mi acaba? Bide arada karnımda batmalar oluyor, şimdiden belirti vermez biliyorum ama, sizce neden çatlatma iğnesi olabilir mi? Bu gibi yakınmalar oldu mu sizde de

Bir de şunu merak ediyorum, benim çatlatma iğnesi olduğum akşam ilişki önerdi Dr. 36 saat sonrası aşılama oldu, ki perhiz süresi de 2 gün bile olmadı. Ve aşılama günü akşamı ve sonrası 2 gün de ilişki önerdi Dr. Aranızda böyle tedavi uygulanan oldu mu.
Bana perhiz süresi çok az gibi geldi açıkcası. Zaten sayı ve hareket düşüklüğü var dedi Dr. 8 milyon toplamdan, 6 milyon hareketli enjekte edildi. Dr. 5 milyon ve üzeri standart dedi, yani iyi değil ama kötü de değil dedi. Sizce umutlanmalı mıyım? ılk aşılamam, 3 yumurtadan 1 tanesi yeterli olgunluğa ulaşmıştı. Daha önce normal yoldan hamilelik yaşadım ama düşükle sonuçlandı. Bilen arkadaşlar cevap verirseniz çok sevinirim

Beni de listenize eklerseniz sevinirim. Puregon iğne kullanmıştım.
23 nisan aşılama günü, 5 Nisan tahlil günüm. Umarım maddi manevi sıkıntılı geçen bu günlerimizin meyvesini en kısa sürede alabiliriz

X