Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba arkadaşlar ..Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş.. Emeklerinizin karşılığını hayırlı sağlıklı evlatlarla alırsınız inş..Bende nasip olursa aşılama olacam ve bu topiki görünce hemen daldım içeri , bikaç güne kadar adet olmam lazım , adet olunca startı verecez inş.gerçi ben size göre biraz tecrübeliyim bu benim 5. aşılamam olacak ,beni aranızda belki tanıyanlar olabilir ben 4. aşılamamla hamileydim ve 34 haftalık doğum yaptım ve oğlumu kaybettim..Bazen dibe vurmadan yükselemiyormuş insan , yaklaşık 2 yıl oldu ve artık vakti geldi sanırım ..

canımm üzüldüm ama herşey kısmet yaşıycak günü yokmuş elden ne gelirr...
hoşgeldin aramızda adet oluca bilgi veriirsin listeye eklerim senide a.s
tecrübelerinle bizleri bilgilendirirsin ne güzel yerimseniben

cnm çok üzüldüm bebeğin için. çok zorr senn durumunda olmak.inşallah bu aşılaman tutar. sende en kısa zaman da bebeğini kucağına alırsın.
amin canım inş..
canımm üzüldüm ama herşey kısmet yaşıycak günü yokmuş elden ne gelirr...
hoşgeldin aramızda adet oluca bilgi veriirsin listeye eklerim senide a.s
tecrübelerinle bizleri bilgilendirirsin ne güzel yerimseniben
hoşbuldum canım ..tamam adet tarihimi bildiririm , faydam olabilecekse ne mutlu bana .. kelin ilacı olsa misalikaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar ..Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş.. Emeklerinizin karşılığını hayırlı sağlıklı evlatlarla alırsınız inş..Bende nasip olursa aşılama olacam ve bu topiki görünce hemen daldım içeri , bikaç güne kadar adet olmam lazım , adet olunca startı verecez inş.gerçi ben size göre biraz tecrübeliyim bu benim 5. aşılamam olacak ,beni aranızda belki tanıyanlar olabilir ben 4. aşılamamla hamileydim ve 34 haftalık doğum yaptım ve oğlumu kaybettim..Bazen dibe vurmadan yükselemiyormuş insan , yaklaşık 2 yıl oldu ve artık vakti geldi sanırım ..

cnm benim aşılamamın bugün 14. günü. heycanlıyım.ilk aşılamam olduğu için pek tecrübem yok. cnm sen iil aşılamalarında kaçıncı gününde regli oldun.

cnm benim aşılamamın bugün 14. günü. heycanlıyım.ilk aşılamam olduğu için pek tecrübem yok. cnm sen iil aşılamalarında kaçıncı gününde regli oldun.
canım inş. bebeğin seninledir , inş. herşey gönlüne göre olur . ben kısaca bahsedeyim aşılamalrımdan .
ilk aşılamamda 14. gün lekelenmem olmuştu ama yinede beta hcg yaptırdım kimyasal gebelikti . ve daha sonra kanamam çoğalmıştı ,
2. aşılamada 14. gün kanda bakılmıştı hamileydim fakat keseyi görmeye gittiğimizde kese gelişmemişti ve sonrasında kürtaj oldum .
3. aşılamam tutmadı ,
4. aşılamamda meleğime hamileydim çok güzel sorunsuz bir hamilelik geçiriyordum ta ki 33+5 olana kadar..

canım inş. bebeğin seninledir , inş. herşey gönlüne göre olur . ben kısaca bahsedeyim aşılamalrımdan .
ilk aşılamamda 14. gün lekelenmem olmuştu ama yinede beta hcg yaptırdım kimyasal gebelikti . ve daha sonra kanamam çoğalmıştı ,
2. aşılamada 14. gün kanda bakılmıştı hamileydim fakat keseyi görmeye gittiğimizde kese gelişmemişti ve sonrasında kürtaj oldum .
3. aşılamam tutmadı ,
4. aşılamamda meleğime hamileydim çok güzel sorunsuz bir hamilelik geçiriyordum ta ki 33+5 olana kadar..

cnnm sizin sorununuz ne?

3. aşılamam tutmadı ,

canım yinede 3. hariç tutmuş hepsi buda bişey öyle değilmi

alayan_bebek.jpg

hayırlısıysa olsun kızlarr öyle demek lazımm tabikii

kesinlikle hayırlısı.Allah ne zaman neyi vereceğini en iyi bilendir.İş yerinde bir arkadaşın eşi hiç bebeğiniz olmayacak raporu sonrasında tüp bebek tedavisini denemek istiyorlar. 1.tüp bebek tedavisinde üçüzlerini düşürdü.2.tüp bebek tedavisinde 2 tane kız dünyaya getirdi ve sağlıklılar. ve şimdi kendiliğinden 3. evladına hamile.ve bu insana anne olamazsın diye rapor vermişler.
MEVLAM GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.....

merhaba kızlar benimde 3.üncü aşılama diğer ikisi tutmadı mantar oldum şimdi herşey iyi giderken alerjim azdı durmadan hapşırıyorum ilaçlarımıda kullanamıyorum ne yapacagım bi zararı olurmu sizce

X