Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
selam kızlar ya benim hiç akıntım yok sadece kahverengi geliyo az bişi okdar hele dün hiç gelmedi bugun biraz geliyo o da kan değil yaa bu ne yaa napıyım bişi söyleyin adet günümde geçti normalmi acaba bu ? çoğalırmı yada bişi deyin yaaa offffff

tatlım hemen hasta oldum diye isyan ettin. Daha tam belli değilken. gidip bence bir kan testi yap. Böyle daha çok strese giriorsun.

godes va ahukush görüşmede dr muayene etti mi yoksa sadece konuştunuz mu? bende perşembeye randevu aldım. adana özel ankara tbmden. neler sordu dr?

canım ahukush cevabını vermiş bende onunla aynı doktora gidiyorum zaten. banada aynılarını sordu.

tatlım hemen hasta oldum diye isyan ettin. Daha tam belli değilken. gidip bence bir kan testi yap. Böyle daha çok strese giriorsun.

ama hamile olsam böle kahverengi şeyler nie gelsinki?
beklimmi azcık daha ya karnım falanda ağrımıyo adet olcam gibi anlamadım

bekle bekle nereye kadar ufaklığım stres oluyorsun. Varsa bişey hemen öğrenirsin eğer hamileysen doktor progestan falan ilaç verir. Eğer değilsende biran önce öğrenmiş olursun değilmi ama.

bak canım biz burdan ne dersek diyelim sen kafanda ne kurarsan kur hiç biri seni rahatlatmıcak aksine daha çok stres olucaksın. bu kadar mı zor test yaptırmak. olumlu(inşallah) ve ya olumsuz kesin olarak öğrenirsin. canını üzdüğüne değmez.

bekle bekle nereye kadar ufaklığım stres oluyorsun. Varsa bişey hemen öğrenirsin eğer hamileysen doktor progestan falan ilaç verir. Eğer değilsende biran önce öğrenmiş olursun değilmi ama.

tamam gidim bari hem biraz dolaşmış olurum pek umudum yok ama....... aklımdan çıkar en azından beklemem

Yani bencede Canım. Git bi test yaptır. Benimde önce kahverengiydi ama sadece bi kaç saat sonra koyu kırmızıya döndü. O da bi gün sürdü bitti. Sonra yine kahverengi aktı. Bu sefer niye öyle oldum bende anlamadım. Bi git baktır canım. Hem emin olursun böyle kendini daha çok yıpratıyorsun.

sonunda pişman olmanı istemem, belki yerleşme kanaması, bazıları adet oluyo gibi kanıyomuş senin o kadar da değil tarihte uyuyor. insanlar adet oldum sanıyo hatta bence hiç durma hemen kan testi yaptır emeklerin boşa gitmesin

kızlar kaç gündür giremedim yahiç vaktim olmadı durumu değişen var mı acele yazın gene hiç vaktim yok.benim 11. günüm test yaptırmaya korkuyorum hiç bi belirtim de yok oooooy oy

kızlar kaç gündür giremedim yahiç vaktim olmadı durumu değişen var mı acele yazın gene hiç vaktim yok.benim 11. günüm test yaptırmaya korkuyorum hiç bi belirtim de yok oooooy oy

canım bende şimdi seni sorucaktım. Durumu değişen elfkayanın çok az kahverengi akıntısı bir kanaması olmuş olmadı gene diyip isyanlardaydı ama bugün kan testi yapacak. Sende şimdi yapsan tutup tutmadığını öğrenebilrsin.

slm mıllet nasılsınız.. benı katıldım aranıza ama kımse hos geldın demedı bana...........................uzuluorum soruyom yazıom kımse yorum yapmıo acaba yazdıklarım gelmıomuu.. ben 5gun once asılama yaptırdım gogus ucları fecı acıyo. akıntı felan normal cok degıl.. arada kasıgımda batmalar oluyo bazen belım agrıyo okadar ..

allah herkese hayırlı saglıklı evlat versın bekletmesın dr kapılarında bekletmesın ınsallah

elfkaya bence hamıle ...cunku adet sancısı yok ve akıntı kahve rengıı devamıda gelmıo.. ınsallah rabbım onun dedıklerını bagıslasın ona hayırlı bı evlat versın burda ıyı seyler duymaya ıhtıyacımız var..

slm mıllet nasılsınız.. benı katıldım aranıza ama kımse hos geldın demedı bana...........................uzuluorum soruyom yazıom kımse yorum yapmıo acaba yazdıklarım gelmıomuu.. ben 5gun once asılama yaptırdım gogus ucları fecı acıyo. akıntı felan normal cok degıl.. arada kasıgımda batmalar oluyo bazen belım agrıyo okadar ..

hoşgeldin canımmmm...
ağrılar normal canım ilaçlardan oluyor öyle. İnşallah güzel sonuçlar alırsın. Senin ilk aşılmamanmı

X