Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elfkaya bence hamıle ...cunku adet sancısı yok ve akıntı kahve rengıı devamıda gelmıo.. ınsallah rabbım onun dedıklerını bagıslasın ona hayırlı bı evlat versın burda ıyı seyler duymaya ıhtıyacımız var..

dediklerimden bende çok pişmanım ama okadar çok yıkılıyorum ki anlatamam ablamın dediği gibi bi yaşımdan mıdır nedir erken başladım ben bu evlilik çocuk işine ondanmı ne anlamadım ama sadece şunu biliyorum ÇOOK PİŞMANIMM

ablam çok korkuyom hazırlandım kaldım öle gidemiyorum ayaklarım beni dışarı atmıyo yaa :sinifsinif:

ya sen hala burdamısınnn. Of canım ya hadi git bak kızıyorum. Korkunun neye faydası karınındaki değişecekmi. Biraz güçlü ol lütfen. Sen nasıl anne olcan bakim. Biraz daha soğuk kanlı ol ve git. Belkide güzel çıkacak sonuç nerden biliyorsun. Ya hamilesen ve ilaç kullanman gerekiyorsa belkide geçkiyorsun sırf bu geçikmeden dolayı ya bebeğine biey olursa pişman olmayacakmısın. O yüzden iyi veya kötü sonucu öğrenmen en iyisi dime ama. Hadi git lütfennn

cnm belkide yerleşme kanaması falandır. hadi test yap da bize de mutlu haberi ver. ben bile strese girdim okudukça..

bende çok stres yaptım canım ama içimde hiç umutlu bişi yok bilmiyorum bu akşamda bi geçsin bakalım

kizlar simdi hastaneden aradilar, yrn 12 de ac karnina burda ol diye, 12.30da cekilecekmis rahim filmim, hakkimda hayirlisi, godes cim narkozlu cektiricem tirsiyorum cunki herkes bi baska yaziyo cunki cnm yaa

kizlar simdi hastaneden aradilar, yrn 12 de ac karnina burda ol diye, 12.30da cekilecekmis rahim filmim, hakkimda hayirlisi, godes cim narkozlu cektiricem tirsiyorum cunki herkes bi baska yaziyo cunki cnm yaa

tamam canım hayırlısı olsun korkuyorsan en iyisi öyle çektirmek. En azında hareket etmezsin ve filminde doğru çıkar. Hadi güzel haberlerini bekliyorum. Çok öptüm seni.

ahukushcum bu sabah hastaneye gittiğimde kaçınçı katta olduğunu bilmiyordum emre beyin odasnın. Sonra kaçıncı kat bilmiyorum ama bastım bir yere istemeden. Sonra o kata geldim tam kapı açıldı ve karşımdaki oda yeni doğan bebeklerin konulduğu odaydı. ıçim böyle biran cız etti. paylaşmak istedim.

:jeyyar:kızlaaaar dananın kuyruğunu bugün kökten koparıyorum koparıp atcam zihnimden 3 gün daha işkence çekmicem yoksa yok napalım.kan verdim geldim yediden sonra sonuç alcam

:jeyyar:kızlaaaar dananın kuyruğunu bugün kökten koparıyorum koparıp atcam zihnimden 3 gün daha işkence çekmicem yoksa yok napalım.kan verdim geldim yediden sonra sonuç alcam

ayyyyyyyyyyy canım ya hadi hayırlısı ne iyi yaptında kan verdin. Aferim valla sana. Güzel haberlerini bekliyoruz.

ayyyyyyyçok sevindim bende idradan yaptırdım 2. çok silikte olsa çıktı şimdi kocamı aradım gelince bende kan vercem çok heyecanlandım hakkımızda hayırlısı olsun inş. canım

ayyyyyyyyyyy canım ya hadi hayırlısı ne iyi yaptında kan verdin. Aferim valla sana. Güzel haberlerini bekliyoruz.

valla verdim başlıcam heyecanıma da neyime de öfff.kan alan kadın çok güleryüzlüydü iğneyi çıkarınca dediki korku var mı bende dedim ki yok daha önce çok aldırdım.kadını şaşıverdi demek istemiyosun die benim jeton sonra düştü ben iğneden korkmuyom kan aldırdım daha önce çok die o da anlıyo ki bebek aldırdım çokkafamçokkarıştıbebeği bulduk da bide aldırcaz allah şaşırtmasın..bide damarımı zor buldu iki saat iğne içerde kurcaladı bende dedim ki kendi kendime boşver yavru sen bebiş olsun die nerelerini kurcalattın bi damarın daa kurcalanmış çok mulülülülülülü

inşallah iyi sonuçlarının alırız hemen yaz sonucu merak ederiz bak

ayyyyyyyçok sevindim bende idradan yaptırdım 2. çok silikte olsa çıktı şimdi kocamı aradım gelince bende kan vercem çok heyecanlandım hakkımızda hayırlısı olsun inş. canım

anaaaaaaaaaaaaammmmmm hamilesiiiiiiiin hamilesiiiiiiin inşallah allahım yaaaa:dance:

X