Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bir de islem kac dakika suruyo? benim asilamada spekulum u sokarken bile cnm acimisti bunda ne olur bilemiyorum? o yuzden anestezi alsam mi diyorum?

5 dk falan sürüyor. Spekulum bundada var tabi aşılamada olduğu gibi hani ince bir hortum sokuyorlara ordan spermler geçiyor bundada ilaçı rahime veriyorlar ve o esnadada filmi çekiyorlar o kadar. Basit bir işlem. Ama çok korkyorsan ve kendini kasacaksan anestezi al derim. Çünü çok kıpırdanmadan ve kendini kasmadan durman gerekiyor sonuç doğru çıkması için.

iyim canım sen nasılsın yazılanları okuyodum baya sayfa ilerlemiş öyle özet gectim bebişim

godescim elifkayanın son durumundan haberin varmı cok üzüldüm
ama cok isyanlarda bulunmuş bizimde başımızdan gecti
agladım sızladım butun kotulukler aklıma geldi ama pes etmedim
ve en onemlisi isyan etmedik onun o anki psikolijisi bilemem
ama olsun genede bu kadar olmamalıydı dogru bumadım bi yazısını okudum
bulamıcam adam oldurmedim falan filan demiş
inşallah yazmı okur bende ilk zamanlar ne bahtsızım diyodum
bı komsumuz var özürlü ikiz cocugu var allahım hergün camdan aşşagı nasıl bagırıyolar nasıl aglıyolar
biri zaten camdan düşmüş allah korumuş tabi annesi derki buda benim imtihanım
allahtan hayırlısınıu isyetin
kuzenimin arkadaşı cok sorunları vardı validesiyle artı cocuguda olmuyodu
ve şimdi bebegi var özürli kuzenime diyomuşki keşke validemle sorunum olsaydıda
bebgimde saglıklı olsaydı

bunları yazmak istemezdim kımseyi üzmek istemem ama ben olaya burdan bakım rahatlatıyorum
allah herşeyin hayırlısını versin yaradandan dahamı iyi bilceyiz
bi bildigi vardır buda bizim imtihanımız sabredicegiz
bilmiyorum bana katılıcakmısınız ama ben böyle düşünüyorum

sinemcim çok haklısın. Bede çok üzüldüm elfkayanın durumuna. Gerçekten bizde neler yaşadık ben tam 3 kere yaşadım bu açı olayı ama yılmadım. tüp bebekle devam edicem.
Elfkayanın tamamen yaşına veriyorum ben. Oda sonra pişman olmuştur yazıklarından. Sınirle yazılmış bişey. Herşey bizim için. Sabretmemiz gerekiyo.
ınşallah güzel haberler alırsın canım. Bizide bilgilendir doktordan sonra

lur canım bilgilendirim inşaalh catlamıştır bide catlamamışsa
validemin liline sakız olurum gecen bizi soranlara diyoku oglumda sorun yok
benim yumurtalarım catlamıyomuşda ondan gebe kalamıyomuşum
milletin yanında dedmki bunuda nerden cıkarıyosun ole bişe mi var dedim utandı sustu
bende bi sorun olsa beni uyuz reklam eder herkeze

lur canım bilgilendirim inşaalh catlamıştır bide catlamamışsa
validemin liline sakız olurum gecen bizi soranlara diyoku oglumda sorun yok
benim yumurtalarım catlamıyomuşda ondan gebe kalamıyomuşum
milletin yanında dedmki bunuda nerden cıkarıyosun ole bişe mi var dedim utandı sustu
bende bi sorun olsa beni uyuz reklam eder herkeze

çok ayıp yaptığı cahil insan demekki. Sende iyi söylemişsin. Hem ona ne bu sizin özeliniz niye herkesin yanında konuşuyorki ne kadar düşüncesiz bir durum seni orda mahcup ediyor.

deli aman kale bile almadım verdim cevabını oturdu asagı nese ben cıkıyım dr giyom bana dua edın güzel sonuçlarla geliyım muck size

godes va ahukush görüşmede dr muayene etti mi yoksa sadece konuştunuz mu? bende perşembeye randevu aldım. adana özel ankara tbmden. neler sordu dr?

godes va ahukush görüşmede dr muayene etti mi yoksa sadece konuştunuz mu? bende perşembeye randevu aldım. adana özel ankara tbmden. neler sordu dr?

cnm muayene etmedi, sadece sorular sordu, kac sene evli oldugumu, ne kadar zamandir denedigimizi, ailede meme kanseri olan var mi die sordu, adet kac gunde bir oluyorsun , agrili mi geciyor, bir de gobekte tuylenme var mi die sordu, reglimin 2. gunu cagirdi o gun muayene edicek esimden de spermiogram alicak

cnm muayene etmedi, sadece sorular sordu, kac sene evli oldugumu, ne kadar zamandir denedigimizi, ailede meme kanseri olan var mi die sordu, adet kac gunde bir oluyorsun , agrili mi geciyor, bir de gobekte tuylenme var mi die sordu, reglimin 2. gunu cagirdi o gun muayene edicek esimden de spermiogram alicak

teşekkürler canım

rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah bebiş:emir_bebek:
iklim naber kuzum nasıl gidiyor hayatyerimseniben

selam kızlar ya benim hiç akıntım yok sadece kahverengi geliyo az bişi okdar hele dün hiç gelmedi bugun biraz geliyo o da kan değil yaa bu ne yaa napıyım bişi söyleyin adet günümde geçti normalmi acaba bu ? çoğalırmı yada bişi deyin yaaa offffff

elfkayacım nasılsın biraz toparlanabildin mi? hadi aramıza geri dön senin neşeni ve pozitifliğini özledik

selam kızlar ya benim hiç akıntım yok sadece kahverengi geliyo az bişi okdar hele dün hiç gelmedi bugun biraz geliyo o da kan değil yaa bu ne yaa napıyım bişi söyleyin adet günümde geçti normalmi acaba bu ? çoğalırmı yada bişi deyin yaaa offffff

canım hemen bi kan testi yaptır bence belki adet olmuyosun.

X