Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü öptüm hepinizi yarın görüşürüz

tuttu kızz tuttu demedi deme heee

eger oleyse dıle benden ne dilersen senın aşılamada bu sikayetler oldumu iştahlılık agızım tadı yok ve halsızlık uykusuzluk gıbı hıı bıde hafıf bas donme ben igne yapmtr dıye dusunuyorum sence olabılırmı

inşallah cnmmmm
işte daha gelişemedi tedaviyi koyverdim gitti aşılama kısmet değiğlmiş

özelde hastane ortalama 5000-6000 arsı raporsuz
raporlu üniversite hastanesi 2500 ilaçlarda dahil

ucuzmu ben pahalı bılıyodum aşılamam 900 lıraydı ee bıdakı ayda aşıla yapsam 2000 olur ee aşılama fıyatına gelıyo onla ugrascama tüp bebek olabılur yaşım 27 ozel sigortamda var ben bunu bı araştırıyıma.s

canım bunlar iğnelerden oluyor benimd emidemde bulantı yapmıştı sonuçta hormonlar alt üst oluyor
inşallah meleğin seninledir
ama çok stres yapma kafanı dağıt uğraşacak birşeyler bul hava da güzel dışarı at kendini

bu fiyatlar yaptırdğın yere göre değişir tabiki
çok çok iyi özle bir merkez seçersen fiyat biraz daha artıyor
birde kullandığın iğnenin dozu arttıkça yumurta oluşmazsa o zamanda artıyor

bende bole dusunuyodum ama kendimi inandırmak istemıyodum bu tedavin en zor kısmı bence bu ignenin yan etkıler benı cok agır tutuyo

benimde aydan tutmuyo bacım aralık ayına 23 doluyo
ay hadi inşallah :ecrin_bebek:

nese kızlar ben kaçtım dedımya hiç halim yok bayılmak üzereyim hepiniz öpüldünüz inşallah rabbim hepimizi mutlu sona erdırırtatlı bebesler verı rabbım bızde beklememıze deymıs deriz buarada bıran once yarın akşam olsa kocamı coooooook özledım her nakadar oo benı gıcık etsene onsuz evın tadı hiiiic yok
iyigeceler size

rapor çıkartıcam dersen 23 yok özelde yaptırabilirim dersen yaş yok

özelde yaşa bakmıyor iklim
21 yaşında tüp bebek yaptıran var
sadece devlet raporunu kullanmak istersen yaş var birde iğnlei 2 aşılama olman lazım
iyi araştırın kızlar ben çok toydum herşeyi tecrübe ederek öğrendim
yaslara kanunlara şartalara bakın..boşuna zaman kaybetmeyin

iyi geceler canımm allaha emanett hayırlısı hakkımızda

canım özelde yaş yok didim zate kaydirigubbakcemile3
mesela ben devlete gidiyom rapor çıkaramadım hepsi cepten ilaçların

bende kapanışı yapıyımmm
görüşmek üzre bacılar iyi gecelerrr rüyanızda bebişlerinizi görün öpüp koklayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…