Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim eşim beni bırakıp kaveye gitti ben ağlıyom diye siniri bozuluyormuş beyefendinin uyuzz lar
onların yaptığı hiçbişi yok aslında ama bazen anlamıyorlar hiç bizi

ahaa aynısııııı kaçıyo ben ağlayınca kardeşmi yoksa kıı bunlar :roflol:

neden canın öncekı yazılarını takıp edemedimde:kedi:

canım benim ilk aşılama tutmadı bugunde dr gittim endometrium kisti varmıs solumda sadece sağ tarafım yumurtluyo daa aşılama yaptırsam çok zor olması yani şansım düşük o yüzden çok ağladım tedaviyide bıraktım bugun gel dedi dr ama gitmicem :1no2:

herife tedavi zor ve sancılı ağır vsvs dötüne zor geliyo hee iğneyide olan benim ona bişi olduğu yok zor geliyo bacım artık bundan bi mana çıkarmaya başladım heralde kısmettt

her kocada var bıraz benımkıde takma aman bos ver canın sag olsun psikoljını rahat tut dıyo iki dk sonra cıplak ayak görse allaaah susmak bılmıyo okadar para vermıs dıkkat etsene benim aklımı alts ust yapıyo sonra rahat ol canın sag olsun dıyo bunlar psikopat:mymeka:

ahaa aynısııııı kaçıyo ben ağlayınca kardeşmi yoksa kıı bunlar :roflol:

kız bunun kardeşi evden dışarı çıkmıyo bi kere kaveye gitmişliğide yok ama benimki kaveden çıkmaz bende bugun sinirden akşam 8 e kadar hiçbişi yemedim içtim sigarayı oda beni bırakıp gitti bak halada yok

kız he valla galiba öle olcak beklemeden olcak galiba
ama bacım imkan yok 2 sene katlanamassın drsuz illa gidersin zamanı az biçseydin

kızlar 7 gun sonra tahlil yaptırıcam bende iştahlı yemekten başka hıcbı gelışme yok hıı bırazda halsızlık var acaba dıyorum tutmadımı acaba anlayamıyorumkıbilmiyorumkismile

offfffffff kızlar siz nelerden bahsediyosunuz bende neden tuttumu tutumadımı dıyerek kafayı yıcem en ıyısı tedavi uygulamamak d,ger türlü daha iyi en azından kafan rahat

kız he valla galiba öle olcak beklemeden olcak galiba
ama bacım imkan yok 2 sene katlanamassın drsuz illa gidersin zamanı az biçseydin

canım 2 sene sonra yaşım tutuyor anca tüp bebek için ama içime doğdu biliyonu seninde benimde tedavisiz olcak valla bak görürsün kafadan atsak biraz şıp diye olcak ben yarından itibaren iş ilanlarına bakcam değişiklik olsun biraz :hulya:

offfffffff kızlar siz nelerden bahsediyosunuz bende neden tuttumu tutumadımı dıyerek kafayı yıcem en ıyısı tedavi uygulamamak d,ger türlü daha iyi en azından kafan rahat

sus kız sende laelaelaelaelae yaptırmısın bekliyon tamam zor ama bence sen daha şanslısın dua etcem sana inşallah tutmuştur die :Saruboceq:

kızlar tüp bebek için yaş sınırı kaç henüz o aşamalara gelmedigim için bilmiyorumda....

benimki kaveye gitmez ama tvye bi takılır tamam ben yokum yada çıkar bi hava alır kaveye gitmez alışkanlığı yok ama çıkar turlar

benmı şanslıyım gelde bana sor herkez bi istemeyle hamile kalır bende cektigim cileye bak hamile kadınlar gibi midemin asiti yüzünden yiyip duruyorum bitaraftanda sinirden aglıyorum eger kalamassam düşünmüyorum

kızlar 7 gun sonra tahlil yaptırıcam bende iştahlı yemekten başka hıcbı gelışme yok hıı bırazda halsızlık var acaba dıyorum tutmadımı acaba anlayamıyorumkıbilmiyorumkismile

tuttu kızz tuttu demedi deme heee

ben çıkıyom kocam geldi tepemde dikiliyor byyy

evet 23 yaş sınırı ..
benim eşim 45 gündür yok kızlar ve 15 gün sonra gelecek

ayyy ne kadar olumsuzsunuz yahu toparlanın biraz yaşlara bak 21
22
daha çok yol var önünüzde inşallah olacak..
çukulata kisti varken zor hamile kalmak büyümemesi için ilaç verdi mi doktor
çünkü ilça kullanmazsan büyür ve sonu ameliyat malesef..

:roflol::roflol: köküne kibrit suyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…