Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım ya yapma böyle herşeyin hayırlısı ,isyan etme lütfen.hamile oluncada kucağımıza almaya garantimiz varmı ,Rabbim en iyisini biliyor , bende aşılamayla hamile kaldım 34 haftalık doğum yaptım , bebeğim 24 gün yaşadı bir kerecik kucağıma alamadan ,bir ağlama sesini bile duyamadan kaybettim.üstünden 2 yıl geçti sayılır ve asla bir daha aşılama olmıyacam diyen ben yine tedavi yollarındayım.. Şu an eminim içinin acıması yüzünden böyle konuşuyorsun 1 2 güne sende toparlayıp yoluna devam edeceksin inş.Rabbim beterinden sakınsın , hayırlı zamanda hayırlısıyla gelsin bebeklerimiz inş.

cnm isyan etme lütfen. bide düşünsene hamile olup bebeğini karnında kaybedenler var o daha mı ii. üzme kendini napalım bi daha ki ay denersin. hepimizin bebişleri olacak ama zor bi süreçten geçioz. bebişlerimiz gelicek ve bizde onları kucağımıza aldığımız zamn bugünlerimize gülüp geçicez emin ol. daha genciz. en azından tedavi şansımız var ya olmasaydı. bizim bebişlerimiz biraz nazlı. sen sıkma canını ferah günlerimiz yakında.:teselli:

elfkayacım çok üzüldüm içimde hep seninkinin tuttuğuna dair bir his vardı. ama hiç bişeyin sonu değil bak buraya yazan biçok kişide bunları yaşadık ve atlattık sende başarıcaksın. ne kadar kendimi kaptırmadım desekte olmuyor bu kadar çok isteyince bunlar çok doğal ama yalnız olmadığını bil. kendini topla ve yolunu çiz. kendine iyi bak canımolumunekankayizsmile

canım kanamn çok mu , doktorunu aradınmı ,, belki kan testi yaptır der bir arasana

kanamam yok dencek kadar az zaten kırmızı deil kahverengi şekilde geldi dün gece bugun de tık yok belki akşama doğru gelir bilmiyorum yaa :çok üzgünüm:

hersey boşşşş

İçinin ne kadar acıdığını biliyorum ve seni çok iyi anlıyorum
Dinlen biraz şimdi
üzülebildiğin kadar da üzülmeni tavsiye ederim
Tıpkı bir yas tutar gibi
Böyle söylüyorum çünkü
yüzeye çıkabilmek için bazen taaa en dibe vurmak gerekir
vur dibe
tekrar yüzeye çıkacaksın
Doğanın kanunu bu canım
zaman inan ki iyi gelecek
ve komik gelecek sana hatta aptalca belki ama
inanki tekrar deneme yollarında bulacaksın kendini
O yüzden yaşabildiğin kadar yaşa üzüntünü canım
geçen ay bütün belirtileri yaşayıpta adet olunca benim de dünyam yıkıldı
ama bak hayat devam ediyor işte

kanamam yok dencek kadar az zaten kırmızı deil kahverengi şekilde geldi dün gece bugun de tık yok belki akşama doğru gelir bilmiyorum yaa :çok üzgünüm:

canım adet belirtileriile birebir yşanıyormuş hamileleik belirtileri
tek fark adet olmamak mış
Bi sabret bakalım ne olacak kanamanın şekli
ama drunla konuşmanı tavsiye ederim
Allah korusun belki düşük olabilir
Ama korkma çünkü düşüklerde koyu renkli akıntıdan pek korkmazlar
daha ziyade açık renkli kanamadan korkarlar
bi drunla konuş istersen

çok zor yaa çok kimsede anlamıyor hayırlısı olsun diyorlar ama artık hayır mayır görmüyo gözüm inancım sarsırdı olmaz artık diyorum ollmaazz

çok zor yaa çok kimsede anlamıyor hayırlısı olsun diyorlar ama artık hayır mayır görmüyo gözüm inancım sarsırdı olmaz artık diyorum ollmaazz

Çooook çoook iyi anlıyorum canım
haksızsın demiyor ki kimse sasna zaten
geçecek inan ki
heeeepsi geçecek canım

canııım elfkayacım coktandır giremiyordum önceki sayfalara bakıyım dedim üzüntünü okudum.cok üzüldüm canım inan.ugras caba göster bu ay olucak ümidiyle bekle ama sonu hüsran bunları yasıyoruz canım napalım.bende ilk asılama yaptırdıgımda tutmamıstı biliyosun bende senin gibiydim inançhemen hemen her ay aynı seyleri yasıyoruz,sonra mecburen tekrar umut edip tekrar baslıyoruz.regl dönemi gelişyo kırmızıları görünce yine hayal kırıklıgı.olana kadar pes etmek yok arkadasım.halamın gelini 5.5 yıllık evliydi.cok ugrastılar.en sonunda doktoru dediki.bi kaç aya ara verelimkafandan cıkar 3 ay falan ama hiç düşünme rahat ol demiş.oda öle yaptı hatta 3 ay bekledikten sonra olmasaydı bi daha asılamayla ugrasmayıp direk tüp bebege gecicekti.ama 3 ayda geldi bebeği şimdi 8 haftalık hamiş.bakalım bizimkiler ne zman gelicek.belki er belki gec.ama umudunu yitirme arkadasım.

slmm naber mıllet
ben carsamba gunu asılama oldum cuma aksam ateslendım acıllık oldum asılama yaptırdık dedık ...dr gebelık testıne yolladı sacma sey..yanı catlatma ıgnesının etkısı cıkıomus dıoz bosuna yaptırmayın kendını bıldıgını okudu dr..sonucta b hcg 37 cıktı asılamanın 3gunuydu... bu kesın ılacın etkısıdrı dımııı ben bosuna hayal kurmıım

Umudunu kırmak istemem ama canım büyük ihtimalle çatlatma iğnesinin etkisi
Çünkü kendisi zaten lh içeriyor
amma angutmuş acildeki
Başka topiklerdki bi arkadaş tam bir hafta sonra idrar yaptı idrarda çıktı ama yine gününde adet oldu
O druna sormuştu da ordan biliyorum
İğnenenin etkisi diye
Ama yine de inşaaalllaaah bebişin vardır da o yüzden çıkmıştır diyelim

canım önceki regllerinde böyle kahverengi lekelenme ile mi başlar. bir farklılık var mı. yarın bir dr una git istersen.

yok umudum kırılmaz fıkırr sordum...sagol ben zaten henuz umıtlenmedım de dr sınır oldum asılama yapıldı dıoz tup bebk tedavısımı dıyoo bıde dr olmus dedık tahlılı bosverın zaten hamıleyım dıye cıkar..ama ınat yaptı yedıremedı herhalde..salı gunu kan testı yapcam yıne eger yukseldıyse deger vardır yanı yoksada bıdahakı aya artık olme essegım olme bızım halımız bu rabbım acısın bızede hayılı evlat versın tez elden dr kapılarında surundurmesın daha fazla..:çok üzgünüm:

nerelerdesiniz kızlar bugün kimseler yok. hepiniz çalışıyonuz mu anlamadım vallakaydirigubbakcemile3
bişey sorucam bu yumurtalık uyarıcı ilaçlar ertesi ayda etkili oluyomu sizce?

ilaçlarla ben geçen ay daha erken yumurtlamıştım bu ayda sanki erken oluyo gibime geldi. kasıklarım ağrıyo ve akıntım değişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…