Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
slm herkeze kimse yok bugün nedense hava güzel herkez bir yerlere gitti galiba

selam kizlar,
simdiden herkese hayirli bir hafta diliyorum:) ben cuma gunu florance gayrettepe mikroenjeksiyon dr. emre karatekelioglu ile gorustum, muhtesem seker bir adam, ama reglimin 2. gunune kadar birsey yapamayacak yani daha 3 hafta var onumde, ben de dun dusundum de hazir bu ay birsey yapilmayacaksa bana aradan rahim filmini cikrasam mi? sali gunune randevu aldim florance gayrettepe den sali gunu reglimin 8. gunu olacak, hem ertesi gun esimle birliktelige baslayabilirmisim:) bu ayi da boyle degerlendireyim kimbilir belki tutar rahim filminin akabininde hamile kalan cok insan duydum da, benim 2 asilamamda bosa gitti cunki, ne dersiniz? hazir bu ay hicbir islem olmayacaksam taaa 3 hafta sora reglimin 2. gunu mikroenjksiyon prosedurune kadar bu ay rahim filmi cektireyim belki kenid kendine tutar kanallar da bi yapisiklik fln varsa diye dusunuyorum, cok mu paranoyakca sizce?

tatlım şimdi okudum yazını. bence çok haklısın. 3 hafta boşuna geçmiş olacak. en azından kafandaki soru işaretide gitmiş olur. Acaba tüplerim kapalı mı falan diye. Bence çektirmekten korkmuyorsan yaptır canım. kim bilir beli bu ay kendiliinden hamile kalırısn. Benim doktorumda rahim filmi çektirdikten sonra bir çok kişi hamile kaldı yapışıklık varsa açılıyor demişti. Hatta çektirdiğim yerdeki doktor öyle demişti. gerçi bende gerçekleşmedi bu olay ama belki sende faydası olur canım.
Bende sabah gidiyorum emre beye bakalım nasıl geçicek çok heyecanlıyım.

kızlar ben geldim. Sabah tüp bebek için doktorla görüşmeye gittim. Ama çok elektirik alamadım. Ahukush çok memnun kaldı ama bende öyle olmadı. Adam 8-9 ay olmuş tüp bebek için erken diyor ben istiyorum diyorum ama erken 1 yıl beklememiz gerekiyor diyor bana. Bende kararımı verdim doktor bey yaptırmak istiyorum dedi. Sen çok stres yapıyorsun senin test sonuçlarına göre olmaması münkün değil dedi.
Ahukushcum, doktor sana bilgisayardan bir sürü şey anlattığını söylemiştim bende hiç öyle bişey olmadı canım. moralim bozuk döndüm açıkcası. Ben birde memorial araştırcağım.

Günaydın Canlar..
Fındık kurdum o nasıl isyan öyle. Ben sana üzülme diyemem cünkü adet olduğumda bende dedimki Allahım ben niye bu cezayı cekiyorum.. Sonra dedimki isyan etme Zeynep. Rabbim seni bu şekilde sınıyor. Birgün Anne olucaz Canım. Ama biz cok istediğimiz için demekki biraz daha beklicez.. Bak canım senin ve eşinin sağlığı yerinde. Bunada şükretmek lazım. Şu anki ruh halini hepimiz çok iyi anlıyoruz. Bende bir gün ağladım ama hayat devam ediyor canım..

ah cnm benim yaaa, memnun kalmamis olmana cok uzuldum valla bana da firca cekti aslinda cok erken benim de bir unum var yapmamam lazim fln dedi, ama ben istiyorum artik tak etti dedim, belki biz 3 kisiydik, gorumcem, en yakin kizarkadasim ve ben, belki o yuzden cok anlatti, ama cok uzuldum simdi yaaa, memorial a git bakalim, peki ben yrn rahim filmini cktirecegim gibi gozukuo, bakalim......

canım ben tek gittim. Ama genede yanlış bir şey tek veya 3 kişi ne farkederki. Kafam çok karıştı tatlım ya.... Sedef hanım senden bahsetti benim söylemişsin galiba. Bir tek sedef hanımdan memnun kaldım. Bilmiyorum çokmu yanlış düşünüyorum. Of yanımda biri daha olsaydı belki onun bakış açısı farklı olablirdi. Banda regli 3. gün gel dedi. (( çok üzgünüm çok heveslenmştim sende oraya gittiğin için ve memnun kaldığın için.

ahukush sende çektir canım rahim filmi kurtul kafandaki sorularda gitmiş olur

Godescim üzüldüm bak şimdi. Ben seni pozitif enerjiyle döner diye bekliyordum Ahukush un yazdıklarını okuyunca. Elektrik alamadıysan başka bi doktora git bencede. O benim içinde çok önemli. Doktora ısınmam lazım ama olmuyorsa gitmem o Doktora. Hem ben istiyorsam tüp bebeği yap işte kardeşim parasıyla değilmi. Allah Allah belki ben artık beklemek istemiyorum..

evet canım bende çok heyecanlı bir şekilde gittim sabah ama umduğumu bulamadım. Moralimde sıfır yeni bir yer nasıl bulucam şimdi. Birisinin tavsiye etmesi gerek öylede bir huyum var işte. Bu doktoru benim kendi doktorumda önermişti. Ahukushcumda iyi geçti diyince baya umutlanmıştım. Şimdi kafan çok karışık tatlım. Adam 8 ay olmuş tüp bebek için çok erken diyor. Senin sorunun stres dedi bana. Yoksa olmaması için bir sorun görünmüyor dedi. ((

ahukush sende çektir canım rahim filmi kurtul kafandaki sorularda gitmiş olur

emre bey e ulasmak ne mumkun, fulll dolu cebini kimse acmiyor, simdi jin. begum hnm ile knstm, benim icin knsmslar, emre bey de yrn cekeyim demis, emre in asistanlarindan biriyle knstm simdi, bana gun icersinde doneceklermis, yrn cektiriyorum yani anestezili.....

Ya bu Doktorlar stres yapma falan diyor ya. Ben ona da inanmıyorum artık. Tamam olabilir belki bazı insanı etkiler stres. Ama hamile kalan var bir sürü onlar sanki hiç takmadı mı?? Benim Ablamda stres yaptı hamile kalmak için. Tutarmı tutmazmı.. Her ikisindede hemen hamile kaldı.. Bilemiyorum artık ya. Kafana takmazsan bi türlü. Bu seferde diyorum ama cok istemem lazım. Cok isteyince belki olur. O zamanda isteme diyorlar olur diyorlar. Anne olan Anne olmak isteyipte olamayanın halinden anlamıyor. En azından benim etrafımakiler öyle. Aman acele etme zeynep. Aman yeni evlisin tadını çıkar zeynep. Aman çocukla mı uğraşıcan Zeynep... Offffff

canım onun için anestezimi yaptıracaksın. Ama kendini iyi hissedeceksin öyle yap tabi. İnşallah açık çıkar canım. Hadi hayırlısı olsun.

Canım inşallah rahim filminden sonra tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın. Çok kişi söylüyor bunu. ınşallah seninde öyle olur..

cnm bana da ayni seyleri soyledi, hatta 8 aya 2 asilama sigdirmisiniz valla tebrikler dedi, firca ceker gibiydi biraz, bu ne acele dedi bana da, yani ayni seyleri bana da soyledi, ama yrn kongreye gidecegi icin bugun sana ve diger hastalarina fazla kaliteli zaman ayiramamis olabilir cnm, ogle yemegini bile yiyemeyecekmis....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…