Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben de haziran in 5 inde regl olucam, reglinin 2. ve veya 3. gunu cagiracak, ay inanmiyoruz pespese yaptiricaz mikroenjeksiyonumuzu :))))))) bu super bi hbr godes cim ya:))))))):CüvCüv:

ay evet canım gidip gerliken belkide karşılaşırız..... bende senden bir gün sonraaa süper yaaaa. çok sevindim canım.bilirkte aynı zamanda o güzel bekleyişe gireceğiz inşallah ikimizde hamile kalırız yaaaa. ben çok umutluyum

ben geldim uyuyamadım yatarken bir andan aklıma geldi kızlar. Şımdi sorum şu siz aşılama olduğunuzda rahim kalınlığınız neydi acaba doktor bana baktığında 10 mm olmuş çok iyi demişti. sizinkileri merak ettim.???

günaydın kızlar açılışı ben yapıyım bugunde
sabah sabah canınızı sııcakm ama cok sinirlerim bozuk sızden akıl alcam
dün dr dan eşimle beraber geldik beni o aldı aldıgından beri morali bozuk bişe sorsam
tersliyo bu arada benim koca bazen kopek bazende mukemmel koca olur dün anlıcanız
kopekligi üstündeydi benle ilgilenmedi sevmedi şakalştım koymadım

kızlar hani dedimya annesi rahim kanseri başka rahatsızlıgıda vardı bagırsakalrında ama kanser degl sonuçları gördüm bildigim kadarıyla tabi hıı banada bişe demezler
nese eşim kolonoskopi sonuclarını dün bi tanıdık dr var ona göstercekti acaba diyorum
dr bişemi dedi farzedelim dedi bana saldırmasımı lazım yukarı cıktı gulme sesi asagıda
anladımkı siniri bana
asıl konuya geliyım yarın eşimin kuzeninin nişanı var annesi eşimin aklına girmiş
egleneceli yerlere bi erkek karısını götürmemeli eşimde bana diyo sen gelmicen
ben kardeşimle gitcem dedi anladım annesi aklına girdi gene yaa anladanızmı kadına nefretimi
bende gelcem dedim yoksa senin bi işin olamaz dedim sen kimsin bana karışamazsın
sende bana dedim o zaman karışamazsın dedim bagırdı ben yaparım ama sen yapamassın
bende kızdım ayrı yattım ama 3 gibi korkup yerime geldim yanlız yatamam

size sorum 1.beni cok kırdı konuşmucam ama dr bugun yarın birleşme dedi o isticek veriyimmi

2.bugun annesi nışan olan eve gitcekti benle gidiyimmi gitmessem eeşimle yanlız gitcek anneside fırsattan istifade edip uyuz kocamı iyice doyurucak

3.yarın nişana gelme dediya belkide beni sinir etmek için dedi sizce gidiyimmi bu arada pazar sabahı geliyo gene onlarla kahvaltı yapcaz
bana akıl verin yazdıklarınızı okucam öptüm siz şimdiden teşekkürler

sinemcim yazdıklarını okudum şimdi. Kafam karıştı sana ne söyleyeceğimi şaşırdım. yanlış yönlendirmede yapmak istemem asla. Ama ben olsam nasıl yapardım sana onu söyliyim. Birincisi böyle bir ilişki içinde olduğum evlilikte ve ortamda asla şuan için çocuk düşünmezdim. Çünkü şuan sizin evliliğinizi sağlıklı göremiyorum canım.
Pazar kahvaltısınada gelince asla ve asla kayınvalidemlerle kahvaltı yapmazdım. Bu bir değil iki değil sürekli niye onların yanında geçireyim bir pazarımı. Eşim ne derse desin benimde bir düşüncem var ve ona saygı duyulmasını isterim. Ben birazda inatçı biri olduğum için dünya yıkılsa gene dediğmden vazgeçmem. AYnı şekilde senin ailen yakınında olsa her haftasonu kahvaltı yapmak istermi onu sor bence.
Nişan konusunada gelince istenmediğim yere asla gitmezdim ama bunuda eşimin burnunda fazlasıyla getirirdim.
Çocuk konusu ve haftasonu ilişki konusuda biraz karışık bir durum ama sen yanlış yönlendirmek istemiyorum ama ben öyle bir eşten çocukda istemesdim canım.

Tabi bunlar sadece benim düşüncelerim. SOnuçta seni çok iyi tanımıyorum keza eşini ve yaşadığın ortamı. Senin anlattıklarından anladığım kadarıyla yazıyorum sana.
Ama sadece şunu söyliyim sonunda çok pişman olacağın şeyler yapma lütfen ve çok iyi düşün. Buna çocukda dahil tabi. ılerde çocuk olunca sanki daha çok problem yaşayacakmşınız gibi geliyor bana.
Allah yardımcın olsun canım.

Son düzenleme:
canım benim iğne vurunurken en son 6.7 di rahim kalınlığım

peki doktor iyi veya kötü diye bir yorum yapmışmıydı. Ya benimki 10 mm di doktorum çok iyi dedi. Ondan öncede tüp bebekte rahim kalınlığı çok öenmli onunla ilgili problem yaşayabilirsin gibilerinde birşeyler söylemişti ama çok üstünde durmamaıştı çünkü o zamanla daha ilk aşılamamdı. Şimdi tüp bebek aşamasına geldim bir problem çıkmasından korkuyorum yaa

ayy sinirim bozuldu sinemin yazdıklarını okuyunca :kızgın:
sinem sana tek diyeceğim böle bi adamdan çocuk yapmak için biraz daha düşün başka bişi demiyorum tatlım

ayy sinirim bozuldu sinemin yazdıklarını okuyunca :kızgın:
sinem sana tek diyeceğim böle bi adamdan çocuk yapmak için biraz daha düşün başka bişi demiyorum tatlım

tatlişkom günaydın hele şükür kalktın. bende sineme çok canım sıkıldı yaaa. çok üzüldüm

günaydın kızlar açılışı ben yapıyım bugunde
sabah sabah canınızı sııcakm ama cok sinirlerim bozuk sızden akıl alcam
dün dr dan eşimle beraber geldik beni o aldı aldıgından beri morali bozuk bişe sorsam
tersliyo bu arada benim koca bazen kopek bazende mukemmel koca olur dün anlıcanız
kopekligi üstündeydi benle ilgilenmedi sevmedi şakalştım koymadım

kızlar hani dedimya annesi rahim kanseri başka rahatsızlıgıda vardı bagırsakalrında ama kanser degl sonuçları gördüm bildigim kadarıyla tabi hıı banada bişe demezler
nese eşim kolonoskopi sonuclarını dün bi tanıdık dr var ona göstercekti acaba diyorum
dr bişemi dedi farzedelim dedi bana saldırmasımı lazım yukarı cıktı gulme sesi asagıda
anladımkı siniri bana
asıl konuya geliyım yarın eşimin kuzeninin nişanı var annesi eşimin aklına girmiş
egleneceli yerlere bi erkek karısını götürmemeli eşimde bana diyo sen gelmicen
ben kardeşimle gitcem dedi anladım annesi aklına girdi gene yaa anladanızmı kadına nefretimi
bende gelcem dedim yoksa senin bi işin olamaz dedim sen kimsin bana karışamazsın
sende bana dedim o zaman karışamazsın dedim bagırdı ben yaparım ama sen yapamassın
bende kızdım ayrı yattım ama 3 gibi korkup yerime geldim yanlız yatamam

size sorum 1.beni cok kırdı konuşmucam ama dr bugun yarın birleşme dedi o isticek veriyimmi

2.bugun annesi nışan olan eve gitcekti benle gidiyimmi gitmessem eeşimle yanlız gitcek anneside fırsattan istifade edip uyuz kocamı iyice doyurucak

3.yarın nişana gelme dediya belkide beni sinir etmek için dedi sizce gidiyimmi bu arada pazar sabahı geliyo gene onlarla kahvaltı yapcaz
bana akıl verin yazdıklarınızı okucam öptüm siz şimdiden teşekkürler
bu adama bide çocuk yap iyice çıksın kafana :1shok:

peki doktor iyi veya kötü diye bir yorum yapmışmıydı. Ya benimki 10 mm di doktorum çok iyi dedi. Ondan öncede tüp bebekte rahim kalınlığı çok öenmli onunla ilgili problem yaşayabilirsin gibilerinde birşeyler söylemişti ama çok üstünde durmamaıştı çünkü o zamanla daha ilk aşılamamdı. Şimdi tüp bebek aşamasına geldim bir problem çıkmasından korkuyorum yaa

cnm işte yarıda kaldıya tedavi ortalarında öyleydi demekki iyi hali olsa senle hemen hemen aynı olurdu

tatlişkom günaydın hele şükür kalktın. bende sineme çok canım sıkıldı yaaa. çok üzüldüm

bende üzüldüm ablam ama büyük konuşmayım ben böle adamdan çocuk falan düşünmem kesinlikle sadece adam olsa neyse bi şekilde evliliği düzene sokmaya calısırsın ama anasına gider değişir sana gelir değişir yok ablam yok bunun gibiler insan olmaz

godescim günaydım merhabalar bende artık tüpbebek düşüncelerine dalmış durumdayımda aklıma takılan soru eskiden 2.3 tane emriyo transfer edilerken şimdi 1 taneymiş o çok moralimi bozuyo özel yerde yaptırırsandamı aynı bilginiz varmı bilmiyorumkismile

sinem için ne güzel bir cümleyle cevap vermişsiniz ama ben dayanamadım bir sürü yazdım ya. Kız dahada çok üzülecek. Of yaaa.. Ya evlilik 2 kişi arasında oluyor bunu niye hala öğrenemedi bazı kişiler ailelerinide işin içine katıyorlar.

X