Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar ne habersiniz. zeynocuğum üzülme canım. bende umutlu değilim. hiç tık yok. aynı hastalanacağım zaman gibi kasıkalrımda dolgunluk hissediyorum. moralmen iyi değilim yani.

Insallah canim benim. Ben su an Konyadayim. Esim Ankarada kaldi. Ay simdiden özledim. Pazar günü dönüyorum Ankaraya.

seni seniiiiiiii ankarada neiş yapıyo bizde öğretmeniz ama ankaraya çıkmıyo tainimiz çok istiyom ankarayı ama.....

selam kızlar

nasılsınız?
aşılamam yine tutmadı.bugün adet gördüm morelim çok bozuk. ağlamaktan gözlerim açılmıyor

kızlar ne habersiniz. zeynocuğum üzülme canım. bende umutlu değilim. hiç tık yok. aynı hastalanacağım zaman gibi kasıkalrımda dolgunluk hissediyorum. moralmen iyi değilim yani.
Canim rahat ol. Bende cok düsündüm. Ay tuttumu. Ay kasigim agriyor acaba hamilemiyim. Ay migdem agriyor falan.. Ama biz böyle yaptikca olucagi varsada olmuyor. Tabiki üzülüyoruz. Agliyoruz. Ama olmayincada olmuyor iste. Nasip kismet. Insallah seninki tutar canim.

yok be zeynocum ben 1.aşılamamda hiç takmadım inan günleri bile saymamıştım adet olunca saydım al gene olmadı=((

selam kızlar

nasılsınız?
aşılamam yine tutmadı.bugün adet gördüm morelim çok bozuk. ağlamaktan gözlerim açılmıyor
Hayatim benimde ilk Asilamamdi ve tutmadi. Bende bu sabaha karsi adet oldum ve cok agladim. Yeni yeni kendime geliyorum. Moralimizi yüksek tutmamiz lazim zor olsada. Üzülme diyemiyorum cünkü bende ayni sen gibiyim. Aglamaktan sesim kisildi.

yok be zeynocum ben 1.aşılamamda hiç takmadım inan günleri bile saymamıştım adet olunca saydım al gene olmadı=((
Orda da haklisin canim. Olmayinca olmuyor demi?? Düsünsende düsünmesende. Yani ben artik öyle düsünüyorum. Bakalim canim ya. Allahtan ümit kesilmez canim. Bol bol dua edelim.

canım benim bu 3, aşılamamdı.senin adına da üzüldüm inş birgün hepimiz büyülü bahçe oluruz

kızlar godes sinde tutmamış galiba bir kaç gündür giremedim sayfaya haberim yok kimseden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…