Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben geldimmm Fistiklarrr
Doktorumla konustum. Ara vermek istiyorum dedim. Bende zaten onu önerecektim dedi.
4 ay boyunca adet düzenleyici hap kullanicam. Klomen zaten senin yumurtalari cok güzel harekete gecirdigi icin. O sana 3-4 ay yeter dedi. Yani yumurtalar 3-4 ay kendi kendine büyür ve catlar dedi. Birde böyle deneyecez bakalim. Klomenden simdilik kurtuldum. Sadece Cylo-Progynova diye adet düzenleyiciyi kullanicam. Sonra yine olmazsa gel Rahim filmi cektirelim diyor. Simdi önce biraz kendime gelmem lazim. Doktor moktor görmek istemiyorum bi kac ay. Zaten niye acele ettiysem. Daha bi sene bile evli degilim. Neyse cok yazdim ama sizlerle paylasmak istedim.

Ben geldimmm Fistiklarrr
Doktorumla konustum. Ara vermek istiyorum dedim. Bende zaten onu önerecektim dedi.
4 ay boyunca adet düzenleyici hap kullanicam. Klomen zaten senin yumurtalari cok güzel harekete gecirdigi icin. O sana 3-4 ay yeter dedi. Yani yumurtalar 3-4 ay kendi kendine büyür ve catlar dedi. Birde böyle deneyecez bakalim. Klomenden simdilik kurtuldum. Sadece Cylo-Progynova diye adet düzenleyiciyi kullanicam. Sonra yine olmazsa gel Rahim filmi cektirelim diyor. Simdi önce biraz kendime gelmem lazim. Doktor moktor görmek istemiyorum bi kac ay. Zaten niye acele ettiysem. Daha bi sene bile evli degilim. Neyse cok yazdim ama sizlerle paylasmak istedim.

doktoru aramakla çok iyi yapmışın canım. Kafan en azından rahatlayınca tekrar yola devam edersin. Belki bu süre zarfında kendiliğinden hamile kalırsın kim bilir. herşey kısmet işi.
Evet tatlım zaten bu acele niye. Hem sen evliliğin tadını çıkar biraz. Sonra olur zaten nede olsa çocuğun.

32398_1294840256039_1381292988_30691355_2516728_n.jpg

Merhaba Canlarim
Ben malesef bugün adet oldum!! senağlama
Üzüntümü anlatmak icin hic bir söz bulamiyorum. Sadece aglamak istiyorum.
Simdi sirada rahim filmi var. Zaten niye en basta cekilmediyse. Cok moralim bozuk.
senağlama

hayırlısı olsun zeynocum hatta benim adet geldi durdu ikigün hah dedim yerleşme kanaması heralde sevinmiştim ana bugün şakır şakır afedersin=(( bende çok üzüldüm ama zaten aşılamanın normal yolla olmasıyla arasındaki fark çok az onun için hem daha sen 1 yıllık bile evli deilsin ben 3 yıllık evliyim dokdorumla görüştüm bende direk tüpbebek dedi dokdorun karşısındada salya sümük ağladım anlayacağın =)bende karar verdim bu ay deil ama önümüzdeki ay inşallah tüpbebek yapacam inşallah ikizimiz olur=)))valla birazda olsun neşelendim rabbim ümidimizi yitirmesin allahım kimseye taşıyamayacağı yük yüklemezmiş kızlar rabbimiz tüm gönülden bebek isteyenlere inşallahhhhhhhh en kısa zamanda bebişler verirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:hooray:

X