Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
üzmek için değil godesçim yaa baksana ne tatlı

evet çok tatlı işte sorun ordaaa. bende istiyorum mis kokulu bir bebek.
işten eve geldim ama ruh halim çok değişti bütün gün millete teselli veren ben şimdi kolum kanadım krık gibi hissediyorum. sanki hiç mücadele edemiyecekmişim gibi.

benim eşimin teyzesi de annannesi de ikiz biliyon mu, bizde olabilir yani ama çok zordur ya

böyle işten eve geldiğim de bebişime sarılıp onu koklasam hiç yorgunluğum kalmıcak sanki, ne tatlı

canım yapma yaa lütfen gelicek ama zamanını bekliyolar işte bende aksine daha moralliyim düşünmemeye çalış canım ben öyle yaptım gayet iyiyimm

benim eşimin teyzesi de annannesi de ikiz biliyon mu, bizde olabilir yani ama çok zordur ya

yoo niye zor olsun canım olma şansı var. Herşeyin kader kısmet olduğuna inanıyorum aslında acaba boşunamı bu caba. zaten olucaksa olurmu yoksa off kafam niye bööyle karıştı benim bu akşam ya

canım yapma yaa lütfen gelicek ama zamanını bekliyolar işte bende aksine daha moralliyim düşünmemeye çalış canım ben öyle yaptım gayet iyiyimm

bende öyle yapıyordum canım 2 gündür iyi ve kendimi çok kuvvetli hissediyordum ama şimdi eve geldim ne olduya birden ykıldım. gene ara ara gözlerim doluyor yaa

yoo niye zor olsun canım olma şansı var. Herşeyin kader kısmet olduğuna inanıyorum aslında acaba boşunamı bu caba. zaten olucaksa olurmu yoksa off kafam niye bööyle karıştı benim bu akşam ya

sen kaç yıldır evliydin?

insanın ruh hali okadar çok değişiyo ki, bede bi gün çok iyiyim kesin olucak diyorum bir sürü plan proje yapıyorum bi gün aman yine olmaz ne uğraşıyosun diyorum, ama hiç bişey yapmadan asla duramam heralde

canım 4,5 yıllık evliyim ve 8 aydır çocuk istiyoruz. İlk 4 ay kendimiz denedik olmadı sonraki 3 ayda peş peşe aşılama yaptrdım sadece 1 ay bir aramız oldu o kadar işteee

sizin normal yolla olabilir bence ya en az 1 yıl denemek gerekiyo çünkü

insanın ruh hali okadar çok değişiyo ki, bede bi gün çok iyiyim kesin olucak diyorum bir sürü plan proje yapıyorum bi gün aman yine olmaz ne uğraşıyosun diyorum, ama hiç bişey yapmadan asla duramam heralde

ya bende öyle diyorum bende duramam ama ya bu tüp bebekte olmazsa 2. tüp bebek yaptırmak mantıklımı zaten olsa 1. de olmazmıydı. sonra 2. 3. off ya tutmazsa hiçbiri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…