Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bacılar ben çıkıyorum az dinleniyim bugün okulda yordu benimkiler..sizde artk çok yazmayın akşam okuması zor oluyokafamçokkarıştı
acıyın biraz bana yaaa çok güzel oldukları içün bebiş yapmada zorlanan kıslar..delikafadulden

:roflol: :roflol:

görüşürüz cnmmm bende çok acıktım bişiler yemeğe gidiyorummvereliniortak

büyümedim taam mı büyümedim
bıktın benden dimee taamm artıkın rahatsız etmem sizi godes hanım :sinifsinif: :sinifsinif:

bıkmadım şekercim nasıl büyümedim çocuk istiyon ama nasıl olacak peki çocuğun çocuğu olurmu hiç

bıkmadım şekercim nasıl büyümedim çocuk istiyon ama nasıl olacak peki çocuğun çocuğu olurmu hiç

çocuğun çoğuğu olurmu :1no2: olmazz
taamm büyüdüm ben o zman ama sen benim hep ablam kal taamııı sen bana kızınca ben çok üzülüyommmafoldumben

çocuğun çoğuğu olurmu :1no2: olmazz
taamm büyüdüm ben o zman ama sen benim hep ablam kal taamııı sen bana kızınca ben çok üzülüyommmafoldumben

tamam peki hep ablanım ben senin anlaştık Ama ablalar arada kızar dime. bunlar ilişkiyi daha da kuvvetlendirir.

selamlar , valla burda muhabbet çok ii gidiyor , godes ve iklim siz çalışıyormusunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…