Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ya aslında ben fazla düşünmemek için buradan uzak durmaya çalışıyorum ama yapamıyorum .. bir fırsatını bulsam hemen burdayım ,, yine rüyamda kan testi yaptığımı gördüm , bu sefer 72 di yavaş yavaş yükseliyorkaydirigubbakcemile3

ya aslında ben fazla düşünmemek için buradan uzak durmaya çalışıyorum ama yapamıyorum .. bir fırsatını bulsam hemen burdayım ,, yine rüyamda kan testi yaptığımı gördüm , bu sefer 72 di yavaş yavaş yükseliyorkaydirigubbakcemile3

işte ne güzel inşallah bebeşinde içinde yavaş ayavş büyüyordur canımmmmm. Yaz ayında pek iş olmuyor tamda denk geldi. İşler yavaşladı ben bu siteye üye oldum o yüzden bu kadar rahatım.

biraz daha sabret 7. gün bugün dime az kaldı. aslında 3-4 gün sonra kan testinde çıkar sonuç

şimdi izinde aldı patronumdan yarın hiç işe gelmeyeceğim. Annemin arkadaşları toplanacak yarın annemlerde ben de gidicem izinimide aldım. Oh yarın keyif yapcam

gerçi iyimi yaptım kötümü şimdi ordaki kadınlar bebek yokmu diye soracaklar ama gardımı aldım.

:))))) aslında zayıflamak lazım hamilede kalırsak valla o zamanda kilo alıcaz sonra yandık valla vermek için çok uğraşıcaz
eveet yaa dana gibi gezeriz o doğum kiloları kolay verilmiyo :KK43:
selamlar , valla burda muhabbet çok ii gidiyor , godes ve iklim siz çalışıyormusunuz?

selam cnm hg
iyi gidiyor şükür ben evdeyim ama iş bakıyorum

şimdi izinde aldı patronumdan yarın hiç işe gelmeyeceğim. Annemin arkadaşları toplanacak yarın annemlerde ben de gidicem izinimide aldım. Oh yarın keyif yapcam

gerçi iyimi yaptım kötümü şimdi ordaki kadınlar bebek yokmu diye soracaklar ama gardımı aldım.

moralini bozmak gibi olmasında ben hiç sevmem öyle şeyleri :umursamaz: iş daha iyi opuyorumnanaktan

X