Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
çook güzell :asigim:
benimde hikayem var kıslar bende anlatam şimdi ben kocama dedimki ayy bizim bi kızımız olsa adını dedim oda eminee dedi anasının adı deett dedim aslaa emineymiş hıhh

niye ne güzel işte eminem köyümün güzeli diye seversin :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:ecrin_bebek:ama kıslar daha benim bebeğimin adı belli diil ya bizim hikayemiz yok kaliba...ayyy heyecanlandım aşılama tutarsa çocuğumun adı yok meydanda:CüvCüv:delikafadulden

:ecrin_bebek:ama kıslar daha benim bebeğimin adı belli diil ya bizim hikayemiz yok kaliba...ayyy heyecanlandım aşılama tutarsa çocuğumun adı yok meydanda:CüvCüv:delikafadulden

sizde hikaye yaratın :)))
isimlerden vs çıksın bişey ama cidden fikrinizin olmaması .ok enteresan geldi bana :)

ay aşılaman tutsunda isim kusur kalsın canım ismi koymak için ondan sonra 9 ayın olacak.

sizde hikaye yaratın :)))
isimlerden vs çıksın bişey ama cidden fikrinizin olmaması .ok enteresan geldi bana :)

bebişi yapmayı başarırsa isim konusuna dalcam artıkınkaydirigubbakcemile3yaaaaaa gene aklıma geldi bebişler noldu acaba olcak mı ööfff 10. gün olsun test yapcam

bebişi yapmayı başarırsa isim konusuna dalcam artıkınkaydirigubbakcemile3yaaaaaa gene aklıma geldi bebişler noldu acaba olcak mı ööfff 10. gün olsun test yapcam

olur olur sıkma canını hayatım boşver yaa bak ben tedaviyi koyverdim gitti

bakya ne güzel konuyu dağıttık gene başa döndün. :))))) inşallahhhh olmuşturrrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…