Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
erkek bilmiyorum ya erkek çocukları pek sevmediğim için. Onuda eşim koysun ben kafa yormiyim

bebişi buldun da kızını arıyosun artkın kız erkek ne gelirse ok dicen:)
beren erkeklere de kullanılıyo ebru şallını oğlunun adı. o hatun da 2 numaraya hamile biz daa siftah yapamadıkdelikafadulden

TAMAM UFAKLIK OLAN OLDU ARTIK. YAPCAK BİŞEY YOK. KÜÇÜKLĞÜNE VERİYORUM SENİN.kaydirigubbakcemile3

ver elini öpem abla yaa valla çok üzgünümmm :kedi: hadi döv beni kız baa şebek de uyuz de sazan dee :sinifsinif:
affettin dimeeeyvahedigeldismile

erkek bilmiyorum ya erkek çocukları pek sevmediğim için. Onuda eşim koysun ben kafa yormiyim

öyle tabii cnmm
bak bizim ikliminde hikayesi varr :))
eşimle çıkarkene telde konuşuyoduk sonra iisim konusu geçti ne koyarız gibilerinden..ben ekin koyalım dedim bu yalnış anlamış nee İKLİMMİ dedi bende unuttum ne dediğimi İKLİM olsunn dedim :))

bebişi buldun da kızını arıyosun artkın kız erkek ne gelirse ok dicen:)
beren erkeklere de kullanılıyo ebru şallını oğlunun adı. o hatun da 2 numaraya hamile biz daa siftah yapamadıkdelikafadulden

evet canım erkeğede olur ama ben istemem erkekte çünkü benim hayelim kızıma koymak.
Tabi tercih hakkımız yok. Sağlıklı olsunda ama Allahın bildiğini kuldan saklamanın bir anlamı yok dime. Eşimde bende kızımız olsun istiyoz ama.

öyle tabii cnmm
bak bizim ikliminde hikayesi varr :))
eşimle çıkarkene telde konuşuyoduk sonra iisim konusu geçti ne koyarız gibilerinden..ben ekin koyalım dedim bu yalnış anlamış nee İKLİMMİ dedi bende unuttum ne dediğimi İKLİM olsunn dedim :))

çook güzell :asigim:
benimde hikayem var kıslar bende anlatam şimdi ben kocama dedimki ayy bizim bi kızımız olsa adını dedim oda eminee dedi anasının adı deett dedim aslaa emineymiş hıhh :kızgın:

anaaam iklimcim sende pek tatlıymışsın elfkaya da keza öle godes desen fıstık demekki güzel kızların azcık zor oluyo bebişi

X