Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

yanlış anlaşıldım galiba normal yolla olmamasının nedeni olarak onu düşünüyorum

godese katılıyorum canım bu dönemde dünya yıkılsa umrunda olmamalı bebişin için moralini yüksek tutmalısın. bak gıdıklıyımda seni gül barikaydirigubbakcemile3

ufaklığım sen böyle yaparsan biz ne yapalım he. Biz o zaman intihar edelim. Haline şükret bence. Bak ben 3 kere aşılama yaptrıdım hepsi başarısız hemde 30 yaşındayım.
sen ise 21 yaşında genceciksin ve 2. aşılaman çok cabuk pes ediyorsun. senin daha kuvetli olman gerek ve daha sıkı sarılman lazım. Sen boşver milleti onun çocuklarını. Sen sadece kendini düşün. belki şuan hamilede olabilirsin o ihtimali hiç düşünmüyorsun klava:

ahukush canımmmmmmmmmmmm seniinle ortakarkadaşımız var kız nasıl yaniiiiiiiii

biraz önce doktorum aradı neden gelmiyorsun elif hanım dedi şaşırdım:1shok: cmt kontrolum vardı gelemezsen pazartesi gel demişti çarşamba oldu ben hala gitmedim dedi kızım sen sonuca ulaşmak istemiyormusun gel istersen dedi devam edelim bende dedimki zaten adetime 5 gün kaldı gelmeme gerek yok ozman adetin 2. günü gel dedi hep başa sarıyoruz ama dedim beni ikna etti gel diye
acaba devam etsemmi ama ben kafamda bitirmiştim dr olayını napcam yaa :sm_confused:

olabilirmi gercektende :CüvCüv: ahh ahhhboshayallersmile

sagol canım 2 hafta sonra kalp atışlarına bakılacak allah sizede nasip etsin inşaallah

aysadcım çok sevindim bizlerede dua et bişe sorcam sana adet gününde yerleşme lekesi oluyomuş sende oldumu bitanem merak ediyorumda bilmiyorumkismile

kizlar godes in de dedigi gibi, tupu yapip hamile kalacaz insallah, ya ben de bu cumayi iple cekiyorum, muayene= dr. la ilk tanisma fln...

kızlar merhabalarrrrrrr yaww ben dün adet oldum diye yırttım ortalığı sonra kesildi anam ama şimdi gene ağrım başladı nasıl iş bu cevap yawww aşılamanın12.günü idrar testinde negatifti olamaz demi bişey kızlarrrrr

ya ufaklığım valla üzlüyorum senin bu halini görünce. demin neler yazdım sana hiç oralı bile olmuyorsun. Doktorunda dengesiz hasta olunca gel diyor belki olmayacaksın belki hamilesin şuan alla alla. Ama lütfen pes etmeeee lütfen. Eğer buda tutmamışsa (umarım tutmuştur tabi) yola devam yılmak yok kesinlikle lütfen. Demekki çok istemiyorsun çocuk olayını ve hemen pes ediyorsun anlamına geliyor. Ama biz biliyoruz ne kadar çok istediğini. Bak hepimiz mücadele ediyoruz kolay olmuyor işte. Hepimiz çok yıpranıyoruz üzülüyoruz ama hemen pes edip kaçmıyoruz. Biz güçlü bayanlarız hemen pes edip kaçıcak kadar aciz değiliz. Zaten aciz insanlar olsak hiç doktora gitmez kös kös otururduk değilmi. Ama ne yapıyoruz elimizden geldiğince mücadele ediyoruz. Hayat kolay değil bir sürü engeller var. Ve bu engellerde hiç bitmeyecek yoksa hayat güllük gülistanlık olurdu. Çocuğumuz olacak sonra başka şeyler için gene mücadeleye devam edeceğiz. Sen ricam lütfen pes etmeeee. sadece bu bir sınav bizde bunun üstesinden geleceğiz. Demekki biraz daha zamanı var o kadarrrrrr

canım dirar testi yanıltıcı olabilir ona sen sakın güvenme. Şimdi kanaman 1 gün sürdü ve bittimi yani. Bence hala ümit var. AMa kan testi yaptır canım. Seni yanıltmasın idrar testi.

ablam ben böyleyim işte canım sıkılsın içim kararsın dünya yıkıldı sanırım sonra bi bakarsın şen şakrak olmuşum sizlerde biliyorsunuz ne kadar istediğimi bi bebeğim olsun die. ama kaldıramıyorum artık yani ben evlendiğimden beri sürekli bebekle yatar bebekle kalkar oldum kocamla bi yere gideriz ben hiç zevk almam bi tarafım eksik gibi gelir.bomboşum gibi sanki; benden sonra evlenenler 2.yi doğurdu
ya bilsem olacağını belki bu kadar karamsar olmam ama bazen hiç olmucak gibi geliyor olmucak olmucaaaakk diyorum eşime beş altı yıl içinde bebeğimiz olmazsa beni boşarmısın? bu kadar dengesizleştim işte tmm dese bende tmm dicem düşün artık gerisini
ben o kadarda güçlü değilim galibaa....

canım nebilim ağrım aynı adet ağrısı göğüsler falaket yarım gün geldi sonra tık yok şimdi gene başladı ağrı ilaçlardan olabilirmi delirecem kafayı oynatmak üzereyim aşılamanın 15.günü nebilim

kızlar adet ağrısı gibi ağrı var ama kan yok nasıl iş bu ya dünde biraz geldi sonra ağrıda kesilmişti şimdi ağrıda var hamile olsam bile bu ağrılar ne yaaaaaaaaaaaaa

ben de katiliyorum godes e cnm, bende ilk asilamamdan sora regl oldum ve klomen kist yapti 1 ay ara vermek zorunda kaldik beklemek cok zordu sora 2. asilamami oldum ve dun regl oldum, agladim agladim ve rahatladim, ama pes etmek yok, eninde sonunda kavusucaz bebeklerimize lutfen pes etme lutfen, bak ben tup e baslayacagim cuma gunu ilk randevum hatta!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…