Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
söyle tabi canım oda seni anlayışla karşılayacaktır zaten. Sen onun için kasma kendini ya.

ya bu arada cuma gununki muayenede bana emre bey insallah! rahim filmi cektirelim fln demez direkt olaya girer dua ediyorum valla bir de onun anestezisini yemem insallah

ya bu arada cuma gununki muayenede bana emre bey insallah! rahim filmi cektirelim fln demez direkt olaya girer dua ediyorum valla bir de onun anestezisini yemem insallah

ya canım ondan korkma diyorum sana direk radyomar fındıkzade. hiç acımıyor. diğer tüp bebek topiklerindede okudum sende bak görceksin orada çektirineler neler yazmış herkez tavsiye deiyoru bende yaptıran biri olarak oraya gitmeni tavsiye ederim.

bir genel anestezi varmış birde lokal. Rahime iğne yaparken baya açıyormuş diye yazmışlar korktum valla

simdi benim kafam karisti, cnm arkadasim benim bildigim yumurta toplarken anestezi yapiolar, is bitince uyaniyorsun ama embriyoyu disarda gelistirdikten sonra rahme verme prosedurunun asilamadan bi farki olmadigini sadece katater degil igneyle oldugunu biliyorum ama o transfer islemin de de hasta isterse genel anestezi veya lokal yapiolar yoksa hicbirsey vermeden mi?

ya ne bilim okuduklarım öyle işte. Belki florance farklıdır bilmiyorumki herşeyi yarın doktora gittiğinde sorarsın canım daha doğru olur sanırım o şekilde. Bu arada emre beyin oradan aradılar salı günü konferansı varmış pazartesi sabahına aldılar.

ay cok sevindim senin adina, 1 gun erken gitmis olucaksin :))):sm_cool:

ay cok sevindim senin adina, 1 gun erken gitmis olucaksin :))):sm_cool:

evet ya ne kadar erken olursa benim için o kadar iyi. Çok sabırsızlanmaya başladım ben yaaa. Bir an önce başlayabilsem tedaviye ama ben bir dahaki regl dönemimi bekleyecem off daha baya var.

canım rahim filmi için anesteziye gerek yok. ben de çok korkmuştum internette yazılanları okudukça ama hiç ağrılı bişey değil jinekolojik muayeneden pek farkı yok. ben sadece ilaç vermenin son aşamasında biraz hissettim oda benim sağ taraftan zor geçti onun ağrısıydı galiba. hiç korkma godesi dediği yere git o tecrübe etmiş nasılsa. zaten tüp bebek te çokta şart değil. tüp bebeğin adı da pordan geliyor, ilk olarak tüpleri tıkalı kadınlara uygulanan bir tedavi olduğu için. tüplerin tıkalı olup olmaması bişey değiştirmiyor. hsg yi istemelerinin nedeni sorunun tespiti açısından önem taşıyor.

ahukushcum korkma hiç gülümcümde yazmış. gerçekten kolay bir işlem dediğim yere git bana güven. ıstersen arkadaş bile olurum sana giderken.

bende çikolata kistinden şüpheleniyo drum, sağ yumurtalıkta sabit 2-3mm boyunda 3 tane kist var. ama ne büyüyo ne küçülüyo, bide bende puregonla gelişen yumurtalarım sağdaydı. dr çok şaşırdı. çikolata kisti de değil galiba, onun da teşhisi ne kadar zor illaki içini açıp bakıcaklar. ben hsg çektirmeden önce kesin tüplerim tıkalı diyordum endometriozis nedeniyle yapıştğını düşünüyordum onlarda açık çıkınca şaşırdım valla

son teorim benim rahım ağzı salgımın eşimin spermlerini öldürdüğü yönünde. o yüzden tüp bebeğe çok güveniyorum ALLAHım daha fazla bekletmeden hayırlı sağlıklı evlatlar ver.:Saruboceq:

ay ufaklığım erken geldin. niye öyle

niye olcak arkadaşın oğlunun sünnet eğlencesi vardı oraya gitmiştim en 25 30 kişi vardı herkezte birer ikişer çocuk...... herkes evli bi tek bendim orda sap gibi kaldım çıktım geldim hemen mafoldumben

niye olcak arkadaşın oğlunun sünnet eğlencesi vardı oraya gitmiştim en 25 30 kişi vardı herkezte birer ikişer çocuk...... herkes evli bi tek bendim orda sap gibi kaldım çıktım geldim hemen mafoldumben

benimde en sevmediğim ortam
bide hafif yaşlı boşboğaz birileri varda sormaya başladı mı kaç yıllık evlisin çocuğun yok mu. üzülme allah versin falan hemen teşhisi koyarlar gıcıklaralsanaalsanasmile

canım ama aşılamda spermler direk rahim içine bırakılıyor o yüzden rahimağzı salgının spermleri öldürmesi teorin bence çürüyor. Ama tüp bebekle inşallah biz başarılı olacağız sıkma canını. Nerde yaptırıcağına karar verince paylaş olurmu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…