Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

glukofene başlattı kullanırken bıraktırmadan bide menogon iğneye başlattı cnm iğne yetersiz geldi ve zaman çok geçti adetin 18.günüydü ve 6.mm di yumurta yetersiz bu ay iptal malesef dedi sonraki aya ister gel ister ara ver dedi tabi hemen ara verdim :))
antalyaya konyaaltına cnm bakalım bir engel çıkmassa inş eşimle ben çok istiyoruz bebek fikride bir haftalığına gider kafamdan belki ..
benimde yumoş olusuyo ama kiste dönüşüyomuş ondan verdi bu şeker hapını zaten..
kendi evine geçicen dimi cnm hadi hayırlı olsun inşallah yeni ev yeni bebek getirsin..
inşallah engel çıkmazda didime gidersiniz canım ne iyi gelir ama yaa

ben çıkıyom gidimde arkidişe biraz oturamda gelem
öpüyorumm boshayallersmile

yaaa kısslarr benden kahverengi akıntı geliyo az ama gelmiş ((
bu ne yaaaaa

ya kızlar varya sizi bırakmaya hiç gelmiyor. ışlerim var iki dak. yerimden kalkıyorum bir bakıyorum destan yazmışınız bu ne ya yetişemiyorum benimde işten çıkmam gerek galiba sizi takip edebilmem için :))))

ya canım bende tüp bebek topiklerini geziyordum korkmaya başladım .5-6 kez deneyenler varmış. Birde yumurta toplamı işlemi ağrılı oluyormuş falan oku oku kafam karıştıya

ya bu arada yrn kendi jin. dr. uma gidip kararimi bildiricem, ayip olmasin gebe kalinca ona devam edicem cunki de, gidip diycem artik psikolojim kaldirmiyo ben randevumu aldim cuma ya, siz elinizden geleni yaptiniz fln fln....

ya canım bende tüp bebek topiklerini geziyordum korkmaya başladım .5-6 kez deneyenler varmış. Birde yumurta toplamı işlemi ağrılı oluyormuş falan oku oku kafam karıştıya

cnm anestezili olunuyo sonucta ama sonrasinda mi agri oluyormus? hadi yaaa:1shok:

ya bu arada yrn kendi jin. dr. uma gidip kararimi bildiricem, ayip olmasin gebe kalinca ona devam edicem cunki de, gidip diycem artik psikolojim kaldirmiyo ben randevumu aldim cuma ya, siz elinizden geleni yaptiniz fln fln....

söyle tabi canım oda seni anlayışla karşılayacaktır zaten. Sen onun için kasma kendini ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…