Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar adet ağrısı gibi ağrı var ama kan yok nasıl iş bu ya dünde biraz geldi sonra ağrıda kesilmişti şimdi ağrıda var hamile olsam bile bu ağrılar ne yaaaaaaaaaaaaa

kan testi yaptırsana hemen canım kesin sonuç eline geçsin.

canım nebilim ağrım aynı adet ağrısı göğüsler falaket yarım gün geldi sonra tık yok şimdi gene başladı ağrı ilaçlardan olabilirmi delirecem kafayı oynatmak üzereyim aşılamanın 15.günü nebilim

cnm benim ilk asilamamda regl im ( ki heo duzenlidir gununde olurum) 1 gun gecikti, tamam tuttu galiba dedim, 2. gun koyu kahve bi leke geldi ve durdu, oh dedim hehralde yerlesme kanamasi yasadim ama 3. gun geldi saril saril :kızgın:

canım nebilim ağrım aynı adet ağrısı göğüsler falaket yarım gün geldi sonra tık yok şimdi gene başladı ağrı ilaçlardan olabilirmi delirecem kafayı oynatmak üzereyim aşılamanın 15.günü nebilim

canımkafanı daha bulandırmadan git bir kan testi yaptı. Yoksa böyle soru işaretleriyle beklemek gerçekten insanı yıpratıyor. İyi habersede kötü habersede biran yüzleşmekte yarar var. Yoksa böyle sürekli düşün düşün nereye kadar

canım ağrı olurmuki bence olmaz yani ondan yaptırmak istemiyorum

bu arada benim ikinci asilamada da reglime 6 gun kala sanki adetim sokmus gibi bi agri ve bel agrisi iki buklumdum tam 5 gun devam etti hatta dr. uma gittim o derece o da yukardan ultrasonla bakti ve yumurtlamissin dedi bir de onun resmini verdi, sakin minoset disinda bisi icme ozellikle apranax ve/ veya aspirin icme dedi onlar kani sulandirir bebek yerlesio olabilir dedi ama regl oldum

zaten %20 hareketliyle bende diyorum bi mucize olurdu yani gelir ya akşama meraklandırmayım eniysi ben kimseyi ahukush dediğine görede aynı şeyleri yaşıyorum =(((((

ay amma negatif knstm ozur dilerim ama bende gecen hafta cok umitlenmistim bir de dr. yerlesiyo olabilir o yuzden bu agrilar fln dedi acayip moda girmistim, kan tahlili yaptir bence de !

ablam ben böyleyim işte canım sıkılsın içim kararsın dünya yıkıldı sanırım sonra bi bakarsın şen şakrak olmuşum sizlerde biliyorsunuz ne kadar istediğimi bi bebeğim olsun die. ama kaldıramıyorum artık yani ben evlendiğimden beri sürekli bebekle yatar bebekle kalkar oldum kocamla bi yere gideriz ben hiç zevk almam bi tarafım eksik gibi gelir.bomboşum gibi sanki; benden sonra evlenenler 2.yi doğurdu
ya bilsem olacağını belki bu kadar karamsar olmam ama bazen hiç olmucak gibi geliyor olmucak olmucaaaakk diyorum eşime beş altı yıl içinde bebeğimiz olmazsa beni boşarmısın? bu kadar dengesizleştim işte tmm dese bende tmm dicem düşün artık gerisini
ben o kadarda güçlü değilim galibaa....

"ablam ben böyleyim" diye bişey yok. madem biliyorsun öyle olduğunu sende değişmek için biraz çaba sarf et. Ben böyleyim diyip hala aynı yolda ilerlemen ne kadar doğru canım. Herşey tecrübe tecrübe kazandıkçada biz büyüyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz.
Hep aynı yerde sayarsak bir adım bile ileriye gidemeyiz. Daha olumsuz olan bişey yok belki hamilesin şuan ama sendeki şu bunalıma bak yaaaa.

zaten %20 hareketliyle bende diyorum bi mucize olurdu yani gelir ya akşama meraklandırmayım eniysi ben kimseyi ahukush dediğine görede aynı şeyleri yaşıyorum =(((((

ya cnm benim kocamin da ileri hareketli %23, ama benle ayni agrilari yasiyorsun benim ki tutmadi seninki tutmayacak diye birsey yok, benim yasadiklarima dr. yerlesio dedi, belki benimkini vucut atti, seninki tutunacak, oyle dusunme lutfen

ozaman hadi geçmiş olsun çünkü dediklerinin aynısını yaşıyorum

canım druna ulaşabiliyorsan onunla konuş bir yol gösterecektir, ulaşamıyorsanda git bi kan testi yaptır iyi ve ya kötü ne olduğunu bilmemekten iyidir. ne yapacağını bilirsin tedbirini alırsın

ay amma negatif knstm ozur dilerim ama bende gecen hafta cok umitlenmistim bir de dr. yerlesiyo olabilir o yuzden bu agrilar fln dedi acayip moda girmistim, kan tahlili yaptir bence de !

yok bitanem önemi yok iyi oluyo çünkü dediğin gibi moda girmek daha yıkıyo adamı enazından diğer türlüde düşünüyo insan saolbilmiyorumkismile

"ablam ben böyleyim" diye bişey yok. madem biliyorsun öyle olduğunu sende değişmek için biraz çaba sarf et. Ben böyleyim diyip hala aynı yolda ilerlemen ne kadar doğru canım. Herşey tecrübe tecrübe kazandıkçada biz büyüyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz.
Hep aynı yerde sayarsak bir adım bile ileriye gidemeyiz. Daha olumsuz olan bişey yok belki hamilesin şuan ama sendeki şu bunalıma bak yaaaa.

bak sinirleniyorum kizim daha yasin kac ya:eek:klava:
bak ben 32 i doldurucam haziran da, ben ne yapayim ....

bak godeste aynı şeyi yaşamıştı belki bebeğin seninle ama tutunmaya çalışıyor, progesteron falan verir tutunması için geç kalmış olmazsın

bak godeste aynı şeyi yaşamıştı belki bebeğin seninle ama tutunmaya çalışıyor, progesteron falan verir tutunması için geç kalmış olmazsın

evet canımmmm. lütfen bizim tecrübelerimizden ders çıkarın lütfen. Hemen git ve test yaptır dahada geç olmadan akşam oluyor.
bende stres stres sonuçu hepimiz gördük.

akut faranjit olmuş bizim kız bide sinüzütü azmış cumaya film çekilicek sinüzüt olan bölgesi pazartesi sonuçlar bakalımm..
ee sizler nasılsınızz

akut faranjit olmuş bizim kız bide sinüzütü azmış cumaya film çekilicek sinüzüt olan bölgesi pazartesi sonuçlar bakalımm..
ee sizler nasılsınızz

oo baya kaptırmış kendini ya çok geçmiş olsun canım. Biz ne yapalım gördüğün gibi dertlerimizi paylaşıyoruz.

godescim ne bu gençliğin hali
kızlar hadi biraz daha güçlü olalım, hemen pes etmek yok

X