Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

canım senle aynı gün haber alacaz müjdeli olur inşallah

peki canım bu morfolojinin düşük olması şansı çok mu azaltıyor nedir yani durumumuz

spermler yumurtaya ulaşmadan bozuluyor.şansın var sperm yumurtaya 10 saatte ulaşır aşılama yolu yarıdan fazla kısaltıyor birkez daha dene aşılamadan sonra yarım saat yat

canım senle aynı gün haber alacaz müjdeli olur inşallah

ben bekleyebilirsem 12sine kadar beklemeyi düşünüyorum. çünkü çatlatma iğnesini 28inde yaptırmıştım. ondan 14-15 gün sonra yaptırmak lazımmış. zaten hamile değilsem o zamana kadar çoktan adet olurum. hayırlısı olur inşallah

spermler yumurtaya ulaşmadan bozuluyor.şansın var sperm yumurtaya 10 saatte ulaşır aşılama yolu yarıdan fazla kısaltıyor birkez daha dene aşılamadan sonra yarım saat yat

tamam canım sağol..hayırlısı olsun hepimiz için..

eveeeettt oku oku oku bitmek bilmedi valla okumadan da devam edemedim kıssslarrr.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldi aramıza daho ve anira...opuyorumnanaktan

lülülülülülüben de bugün tekrar kontrole gittim doktor aşılamamı yapcekkk.bu gece 12 de iğnemi oluyorum ve cuma 12 de aşılamaaaaaaaaaaaaaaa

ya bende ağrı falan kalmadı çok az belim ağrıyo, hepsi ilaçlardanmış heralde, hiç ümidim kalmadı bu ay olmadı galiba.

offf çok sıkıldım. ben çıkıyorum kızlar sizinde moralinizi bozmıyım bye bye

aşılamam bitti şimdi dinlenmem lazım dr biraz yat dedi size ara dönerim benim için dua edin ne olur :ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…