Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
elfkaya aşılaman hayırlı olsun. beraber 2 hafta gün sayarız artık. ama içimde hiçbirşey yok. ne heyecan ne birşey olmayacak gibi geliyorr.

kızlar benim dün aşılama yaptırdımya sadece orada yaklaşık yarım saat yattım sonra işe geldim. dr ze gerçi işyerinde kalkmamaya çalıştım genelde oturdum. ama akşam iş çıkışı bu jeli bulamadığım için biraz eczane dolaştım. bir ıslaklık hissettim baktım azıcık akıntım ve pembemsi kanamam olmuş. normal mi acaba. sizde aşılama sonrası oldu mu hiç.

benimkide demedi ama ben bu ay yatıcam kalkmamak şartıyla

benim aşılamamı siz ve eşimden başka kimse bilmiyor. birde kendi evimdede kalmıyorum. evim ankarada iş nedeni ile adanadayım annemlerdeyim. onlarda bilmediği için yani yatacak yerim de yok:)
seninde hiç aşılama sonrası kanaman oldu mu.

Günaydın kızlar. Anca okuyamayı bitirdim gene. yeni arkaşlar hoşgeldinizzzzz aramıza.

doktor normal hayatına devam edebilirisn demişti. yat falan demedi hiç.

slm arencim
benim doktorumda yatmak gerekmiyor normal hayatına devam edebilrsin dedi. aşılamanın normal ilişkiden farkı yok sadece spermleri direk rahim içine koyuyoruz. o yüzden kasma kendini işine git demişti. ılk 2 aşılamamda öyle yaptım aşılılama yapıldı ve işe geldim. AMa bu 3. aşılamada doktoruma dedim işe gitmeyeceğim evde yatacağım bu sefer bir de böyle deniyecem dedim oda kendini daha iyi hissedeceksen yap dedi. Şımdi bekliyorum 10. günüm pazar günü test yapmayı düşünüyorum inşallah tutmuştur.

az kalmış. inşallah tutmuştur. bende neye taktım biliyormusun acaba yumurtam çatladı mı çatlamadı mı. sanki çatlamamış gibi geliyor. ilaç kullandığım zaman yumurta büyüme ağrısı gibi ağrı hissediyorum.

diğer sayfaları okuyorum hızlı hızlı
nasılsın canım aşılama nasıl geçti ne kadar yattın ve hala yatıyormusun anlat bakem :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…