Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cnm hemen de başlayabilirsin arada verebilirsin doktorun ne diosa onu yap bence

çok teşekkür ederim cevap verdiğin için artık şu bi kaç gün içinde karar verip gitmem lazım doktora..

iice düşün psikolojin hazırsa git kendin karar ver benimde ilk aşılamam tutmadı ben kafa dinlemek için bu ay ara verdim. çünk çok etkilendim. daha kendimi yeni yeni topluom.çok fazla kaptırmışım kendimi kesin olacak gözüyle bakıodum

meraba ne iyi yaptında geldin burda hepberaber dertleşip bilgi ediniyoruz hoşgeldin aramıza a.s.
cnm üzüldüm ilkinin tutmamasına ama kısmet ..
druna sormalısın eğer sorun yoksa peş peşe yapılıyor cnm

hoşbulduk :) daha tam çözemedim siteyi..birinin yazısına cevap verirken sanırım alıntı mı yapılıyor..herneyse peki sizdede bu içtiğiniz ilaçlar falan şişkinlik yapmıştır sanırım tedaviden sonra şişkinlik geçiyo mu yoksa öyle kalıyomu??

evet canım birazda karışıklık olmaması için alıntı yapmak çok mantıklı geliyor bize yerimseniben
hımm şişkinlik adette olduktan sonra geçiyor cnm dert etme onu yerimseniben

1.5 yıllık evliyim.2 bebeğim anne karnında kalbi durdu.şimdi aşılama yaptırdım gün sayıyom

1.5 yıllık evliyim.2 bebeğim anne karnında kalbi durdu.şimdi aşılama yaptırdım gün sayıyom

yeni evliymişsin üzüldüm bebeklerine melek onlar artık allah bidaha yaşatmasın zordur ..
hayırlısı olsun aşılaman tutsun inşallahh

pazartesi kanda çıkar canım.ben okadar uzmanlaştımki uğraşa uğraşa aklınıza takılan soruları cevaplaya bilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…