Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ilacı neden kullanıyorsun tatlım? tutunma için mi belki yan etki göstermiştir dr unu arasaydın
Evet canım. Gebelik olursa Progesteronum düşmesin diye. Bebek tutunabilsiin diye. Geçen sormuştum sadece baş döndürür demişti. Ay ay. Hap manyağı oldum artık. Vücudum sapıttı.

bende yatam artıkın yarın erken kalkcam
dua edin bana ne olurr bilmiyorumkismile

sen yaşımıza gelde o zaman görelim bende 1,70 boy 50-52 kiloydum ilaç vs derken oldum 63 geç dalganı ufaklık:))

yaşımız aynı boyumuzda aynı işte ben biraz kilo verirsem tam olacak. kadermizde aynı galiba ikimizde 3. aşılamayı olduk. şimdi ben kısmetse haftasonu çok güzel heberler vericem sonra arkamdan sen gelicen inşalaaaaahhhhhhhhhh

yaşımız aynı boyumuzda aynı işte ben biraz kilo verirsem tam olacak. kadermizde aynı galiba ikimizde 3. aşılamayı olduk. şimdi ben kısmetse haftasonu çok güzel heberler vericem sonra arkamdan sen gelicen inşalaaaaahhhhhhhhhh

canımmm inş. valla seninki tutsun en az kendim kadar sevinirim. hayırlısıyla sağlıklı güzel bebişlerimiz olur

Güzeller az sonra eşim gelicek. Ben kaçayım yavaş yavaş. ıyi geceler. boshayallersmile

canımmm inş. valla seninki tutsun en az kendim kadar sevinirim. hayırlısıyla sağlıklı güzel bebişlerimiz olur

inşallah canım inşallahhhhhhhhhh sanki bana çocuğum olsun başka hiçbir şey istemeyeceğim bu hayattan gibi geliyor. ama malesef insaoğlu çok nankör. hemen iki fün sonra başka bişey istemeye başlarız

inşallah canım inşallahhhhhhhhhh sanki bana çocuğum olsun başka hiçbir şey istemeyeceğim bu hayattan gibi geliyor. ama malesef insaoğlu çok nankör. hemen iki fün sonra başka bişey istemeye başlarız

yok be güzelim inan kıymetini biliriz. kardeşimin istediği ilk ay bebeği oldu bazen sızlanıyor kızıyorum arasaydın kıymetini bilirdin diye

iklimcim ben çok fazla giremeyeceğim eşim 2 aydır yoktu yarın geliyor
onunla ilgilenmem lazım arada girip okuyorum ama çok fazla yazamıyorum
inşallah listemiz hamişlerle dolar..

Son düzenleme:
günaydınnnnnnn uykucularrr mirmirmirmir
bakın ben kalktım hemenn
tülleri makinaya attım şimdi mutfağın camını silcem sona kayvaltı yapcam cokacimcoook
ne kadan heyecanlıyım bugun kısslarrr
tembeller koğuşş kalkk :eek:klava:

X