Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
canım iki kere aşılama yapılır tekrardan artı kullandığın ilaçlara da bakıyorlar örneğin klomen yasak

iki kez tüp yapıyorlar ssk o kadarını karşılıyor tek embriyoya izin veriyor ondan sonrası sana ait oluyor ama iyi araştırın gittiğiniz yerin istatistikleri nasıl vs

yok ssk değil ya genelini sormuştum özelde yaptırdım diyelim bir sınırı yoktur herhalde maddi güçün yettiği sürece

ama çok uğraşmalı şeyleri sevmiyorum. nasıl oluyor peki çapada prosüdür canım ssk mı gerekli yoksa özel paramı veriyorsun biraz anlatırmısın

eşimden ssklıyım sen ssklı değilmisin cnm..
bi kere randevu alıyosun sonra işte iğne ilaç neyse başlatıyo ne gerekiysa ama tabi tüm kan tahlillerine göre neyse bi kere randevu aldıktan sonra babanın yeri gibi 2 günde bir randevusuz yumurta takibine gidiyosun işte 3 kişilik bir grup drlar çok iyi

off kafam karıştı ya yok ben tüp bebek yapimde kurtilim diyecek ama ondada bir garanti yok. :KK43:

eşimden ssklıyım sen ssklı değilmisin cnm..
bi kere randevu alıyosun sonra işte iğne ilaç neyse başlatıyo ne gerekiysa ama tabi tüm kan tahlillerine göre neyse bi kere randevu aldıktan sonra babanın yeri gibi 2 günde bir randevusuz yumurta takibine gidiyosun işte 3 kişilik bir grup drlar çok iyi

ben çalıştığım için ssk var. ama doktorumdanda kopmak istemiyorum nasıl olcak bilmiyorum. şimdi 3000 yerine 6000 vermekte bilmiyorum. ama zaten şimdi gitmeye başlasam 3 kere dahamı aşılama yaptırmam gerek tüpü karşılamaları için off ya çok zor ve gözüm korktu valla ne yapim bebeğim gelecekse vercez artık 6000 tl

ben çalıştığım için ssk var. ama doktorumdanda kopmak istemiyorum nasıl olcak bilmiyorum. şimdi 3000 yerine 6000 vermekte bilmiyorum. ama zaten şimdi gitmeye başlasam 3 kere dahamı aşılama yaptırmam gerek tüpü karşılamaları için off ya çok zor ve gözüm korktu valla ne yapim bebeğim gelecekse vercez artık 6000 tl

hayırlısı olsun zamana bırak dr unla konuş peki dr un bu konuda ne kadar başarılı araştırdın mı?

hayırlısı olsun zamana bırak dr unla konuş peki dr un bu konuda ne kadar başarılı araştırdın mı?

doktorumu çok fazla araştırdım zaten oraya gidip gelirkende biz akrabamla karşılaştım oda oraya gidiyormuş çok memnundu. bende yaklaşık ilk başka sebepten dolayı 2,5 sene önce gittim. çok memnun kaldım.

mafoldumben
yoruldum yaa
size yetişcem diye it gibi koşturdum evde işlerimi bitirdim ama hehehee sositososito

doktorumu çok fazla araştırdım zaten oraya gidip gelirkende biz akrabamla karşılaştım oda oraya gidiyormuş çok memnundu. bende yaklaşık ilk başka sebepten dolayı 2,5 sene önce gittim. çok memnun kaldım.

iyi o zaman bildiğinden şaşma imkanın varsa özelde yaptır. için nasıl rahat edecekse ama strese girme ne yaparsan işe yaramaz ok

X