Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yaa kızlarr bende acayip yiyorum sürekli yemek düşünürmü insan yaaaa yerken mutlu oluyorum resmen haz alıyorum çok ilginç yaaaa benim gibi olan varmı ya karnım tok olunca çok mutlu oluyorum

:roflol:
yaa kızlarr bende acayip yiyorum sürekli yemek düşünürmü insan yaaaa yerken mutlu oluyorum resmen haz alıyorum çok ilginç yaaaa benim gibi olan varmı ya karnım tok olunca çok mutlu oluyorum

desene hamile kalınca işin zor:)))

yaaa evet 200 kilo olurum herhalde. ama belkide sürekli bulantılarım olur yiyemem hiç böyle bir olasılıklı yokmu yaa

sakın öyle dua etme arkadaşım 9 ay bulantı yaşadı mahvoldu. artık ağzından doğurcak diye bakıyorduk:)))

ufaklık halamı yiyorsun bişey yazmadığına göre ellerine şerbetler bulaştı galibaaaa

sakın öyle dua etme arkadaşım 9 ay bulantı yaşadı mahvoldu. artık ağzından doğurcak diye bakıyorduk:)))

olsun ya kilo almaktan daha iyi değilmi sonrada zayıflayacağız diye bir taraflarımızı yırtıcaz

olsun ya kilo almaktan daha iyi değilmi sonrada zayıflayacağız diye bir taraflarımızı yırtıcaz

aplaa benim öle bi sorunumda yok sölemesi ayıp 50 kiloyum 165 boyundayım:))
ee tabi kadınlar yaşlandıkça yağlanıyorlar malum :roflol: :roflol:

aplaa benim öle bi sorunumda yok sölemesi ayıp 50 kiloyum 165 boyundayım:))
ee tabi kadınlar yaşlandıkça yağlanıyorlar malum :roflol: :roflol:

valla doğru diyorsun bende senin yaşındayken yani yaklaşık 9 yıl önce o kadarayıftımki utanıyordum zayıflığımdan ama şimdi tabi yaşlandığım için metabolizma iyi çalışmıyor galiba 70 kilo oldum :))))) yaşının kıymetini bil valla

sen yaşımıza gelde o zaman görelim bende 1,70 boy 50-52 kiloydum ilaç vs derken oldum 63 geç dalganı ufaklık:))

Canlar bişey sorucam. Progestan Hapı kullanan varmı aranızda?? Ay ben 5 gündür kullanıyorum. Son iki gündür miğdem bulanıyor. Hap yapar mı acaba ya. Karnımda ağrıyor. Aşılama yapılalı bir hafta oldu. Erken adet falanmı olucam napıcam. Offf offf

ilacı neden kullanıyorsun tatlım? tutunma için mi belki yan etki göstermiştir dr unu arasaydın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…