Aşılama Nisan Ayında Aşılama Yaptıracak Olanların Yeri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
aslında müsait doktorumla konuştuğumda 3000 dolar artı 1000 lira ilaçlar tutar demişti. onunda eşi hamile kalamıyormuş onlarda tüp bebek yapmış ama tutmamış.
çok ilginç ya karı koca kadın doktoru ama kendilerine faydaları yok çok acı yaa

ee oluyor işte bak özelde mi yaptırıyosunuz?

aslında müsait doktorumla konuştuğumda 3000 dolar artı 1000 lira ilaçlar tutar demişti. onunda eşi hamile kalamıyormuş onlarda tüp bebek yapmış ama tutmamış.
çok ilginç ya karı koca kadın doktoru ama kendilerine faydaları yok çok acı yaa

ya cnm burdan belli işte bu iş ilahi izin vermeden kim olsa olmazz..
ama çok pahalı yaaa ben tüp istesem 3 geçmezz

a.s:roflol:
evet canım özele gidiyorumm. ama doktorum tüp bebek tedavisi uygulamıyor onun başka bir ekibi var çalıştığı oraya gidicem.
mus26 senin ne zaman belli olcak sonucun

benim daha hafta sonu oldu aşılamam iki haftaya belli olur kuluçkadayım yani:)))

geliyon şincikkk
azcük işim var halledem yaww kalmasın yarına kafamçokkarıştı

evvtttttt
çapa tüp bebekte araştırma hatta 2 küsürde hadi 3 diyelimmm

ama çok uğraşmalı şeyleri sevmiyorum. nasıl oluyor peki çapada prosüdür canım ssk mı gerekli yoksa özel paramı veriyorsun biraz anlatırmısın

ama çok uğraşmalı şeyleri sevmiyorum. nasıl oluyor peki çapada prosüdür canım ssk mı gerekli yoksa özel paramı veriyorsun biraz anlatırmısın

kızlar benim dr um burda tıp ta ama şimdilik özeline gidiyorum tüp için hastaneye gidicez ilk deneme özelde ikinci hastanede yapıldı 3 özelde:) 4 olursa hastanede olcak ssk karşıalaması için tüpü resmi bir kurumda en az iki kez aşılama denenmesi lazım kanun öyle diyor

kızlar benim dr um burda tıp ta ama şimdilik özeline gidiyorum tüp için hastaneye gidicez ilk deneme özelde ikinci hastanede yapıldı 3 özelde:) 4 olursa hastanede olcak ssk karşıalaması için tüpü resmi bir kurumda en az iki kez aşılama denenmesi lazım kanun öyle diyor

hıı o zaman beim şansım yok ben hep özele gittim :KK43:

X