Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bende belirti arayip duruyorum ama yok.siz böyle deyince umutlandim

InşAllah
Arkadasimda belirti arama diyip dururdu hayir bu sekilde hamile mi olunur diyodum hatta cok kizardi bana 3 gebeligimde de belirtim olmadi derdi ve hamile kaldigim ay akintim bile olmadi bende kendimde yasadiktan sonra belirtilere takilmayin diyorum herkese

Benim göğüs uçlarım çok acıyor şişme falan olmadı ama adet belirtisi mi anlamadım gebelik bu kadar erken belirti verir mi bugün 11. Gün adete 6 gün kaldı

Bende sabah kan testi verecegim gebelik olmadigini biliyorum ama sıfırlanmışsa bileyim.Bundan sonra silik cizgiler hamilelik diye dusunurum en azindan
Yaptım canın idrarda negatif pozitif çıkmadı bekliyorum senin çok erken daha 1 hafta olmadı mi 10. Günden sonra yap kan testini yanıltmasın

Yarın 10.gün.Yuksek ciksada igne etkisi oldugunu biliyorum.Saglik ocahinda verecegim.Yoksa dört gün evde kafayi yerim .
Yarın 10. Günse doğru sonuç çıkar ben 10. Günde yaptırdım geçen ay kanda negatifti. Bu Arada koronodan dolayı sağlık ocakları yapmıyor gebelik testi bilgin olsun

InsaAllah olur kuzum şuan burda ezan okunuyor Rabbim muradini versin.Benimde bugün negatif Pozitife döneceğini de sanmiyorum ☹ birde cumartesi yaparim
Bir arakadaşın 14. Gün pozitif olmuştu o zaman kadar negatifti olur mu olur benim artık geçti zaten bugün 13. Gün birdahaki ay eşim yok malesef benim mecbur 1 ay boş geçecek artık Allah’ın vardır bir bildiği diyorum allahım gönülden isteyen herkese versin. Önümüzde ki ay tekrardan yaptırcakmısın yumurta takibi

Yapticam ama ramazan olduğu icin nasıl olacak bilmiyorum.InsaAllah gerek kalmaz ☹ Aşılama düşünüyorum

Bu ay çatlatma iğnesi yaptıranlar beraber bekleyelim diyerek bu başlığı açtım hep beraber bu zor günlerde inşllah birbirimize destek olarak en kısa sürede hamile kalırız ☺
merhaba :)
08/04 çarşamba günü çatlatma iğnemi oldum, sağ tarafta gelişen 2 adet yumurtam vardı ve ikisi de doktor takibinde ovitrelle ile çatladı. iğne olduğum gün dahil bugün 15. günüm , fakat regl belirtilerim var ara ara kasık sızısı , ve aşırı göğüs hassasiyeti gibi :/ test yapmalı mıyım , regl için biraz daha beklemeli miyim fikri olan var mıdır, yada benimle aynı durumda olan ?

Canım 15. Günün de artık kesin çıkar diye düşünüyorum çünkü ama 8inde çatlatma iğneni olduysan bugün 14.günün iğne olduğu gün sayılmıyor. Ertesi gün 1 sayılıyor ama 14. Gün dede çıkar diye düşünüyorum benim de 13. Günüm ve negatif

haklısın sanırım ama regl belirtileri beni geriyor o yüzden beklemeye aldım kendimi sende olmazsan bir kaç gün sonra tekrar denersin inşallah

Benim ozaman 10.gun olmuyor mu.Ben 13 ünde yani gecen hafta pazartesi vuruldum.9.gün mü oluyor. Ama benimkinin etkisi geçmiş bugün negatifti

Benim ozaman 10.gun olmuyor mu.Ben 13 ünde yani gecen hafta pazartesi vuruldum.9.gün mü oluyor. Ama benimkinin etkisi geçmiş bugün negatifti
iğneden sonra ki 9. gün oluyor sizin iğne yapılan gün sayılmıyormuş. zaten iğne yapılan gün birliktelik de olmuyor

Canim benim iğne günü de oldu birliktelik .Yumurtamin biri catlamak üzereydi o yuzden doktorum ignden hemen sonra ilişki olsun dedi.
İğneden sonraki gün sayılıyor canım yani 14 ünde adet olanlar yada pozitifi görenler bu şekilde saymışlar benim adete 5 gün kaldı yarın 14. Gün. Bakalım ne olacak Negatif pozitife çok zor döner ama bekliyorum bir umut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…