Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Dayanamayıp test yapanlar el kaldırsın hala regl olmadım ama test negatif çıktı

Dayanamayıp test yapanlar el kaldırsın hala regl olmadım ama test negatif çıktı
Kuzum insaAllah hamilesindir.Cok iyi anliyorum .Hic kolay değil beklemek Benimde akintim yoğunlaşmaya başladı. 9 gundur ilk defa bugün akintim basladi cok afedersin beyaz kesik kesik böyle. Sende de oldu mu.

Kuzum insaAllah hamilesindir.Cok iyi anliyorum .Hic kolay değil beklemek Benimde akintim yoğunlaşmaya başladı. 9 gundur ilk defa bugün akintim basladi cok afedersin beyaz kesik kesik böyle. Sende de oldu mu.
Akıntı oldu evet ama kullandığım progestana istinaden büyük ihtimalle benim ki oda fitil olarak kullanımı olduğu için

Merhaba hanımlar bende 16 nisanda asilama oldum fakat yumurta kontrolune gittigim gun yumurtam catlamis oldugu icin catlatma ignesi vurulmadim o gun direk asilama yapildi bugun 6. Gunum ve adet olacakmisim gibi kasiklarimda felaket bir agri var sizce neden olabilir fikri olan veya yasayan biri varmi benim gibi

Merhabalar bana da doktorum nisan 14 te femara verdi 5 gun ve gecen sali da bir yumurtamin olustugunu soyledi, catlatma ignesi yapildi. 4 gundur ovulasyon testi de yapiyodum fakat hep silik cikiyodu. Catlatma ignesinin ertesi gunu yani dun ovulasyon testimde iki cizgi de kipkirmiziydi. Ignenin yapildigi gunu ve ertesi gunu degerlendirdik ama acaba yumurta catlamismidir.

Bugün 14. Gün ve kocaman bir negatif yine ikinci çizgiyi göremedik be şimdi adete kaldı 4 gün onu bekliyorum

Gercekten beklemek cok zor ya benim de 6 ay oldu. Bu ayda olmazsa benim icin baya hayal kirikligi olucak. Ben daha ikinci gunden test yapasim var sen iyi dayanmissin
2 senedir negatifi gormekten Bugün yaptim zaten negatifti cumartesi tekrar yapacagim insaAllah hamileyimdir ya.Esim çok hevesli bu ay.Hamileymisim gibi davraniyor

Bugün 14. Gün ve kocaman bir negatif yine ikinci çizgiyi göremedik be şimdi adete kaldı 4 gün onu bekliyorum
Umudu kesmemek lazım şahsımca..
Bugün iğne sonrası 15. Gün, aynı zamanda dün regl günümdü bugün hala olamadım ama benim testte dün Negatif ti.
Kafalar karışık, beklicez napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…