Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yaa.Üzülme canım Rabbim yüzümüzü güldürsün
Amin canım hiç hamile kalamamıştım bu da bir umut şerde hayırı görmek muhakkak bildiği vardır Allah’ın. Üzülmedim desem yalan olur ama zaten. Değerler ile çok kaptırmamıştım kedimi hep hazırlamıştım böyle bir sona eşim biraz üzüldü o çok üzdü beni o kadar

Amin canım hiç hamile kalamamıştım bu da bir umut şerde hayırı görmek muhakkak bildiği vardır Allah’ın. Üzülmedim desem yalan olur ama zaten. Değerler ile çok kaptırmamıştım kedimi hep hazırlamıştım böyle bir sona eşim biraz üzüldü o çok üzdü beni o kadar
Ah zaten eşlerimiz üzüldüğünü görmek 😥 Biz yine buralarda anlatıyoruz dertleşiyoruz ama onlar öyle degil belli etmeselerde her adette yüzleri düşüyor ☹

Ah zaten eşlerimiz üzüldüğünü görmek 😥 Biz yine buralarda anlatıyoruz dertleşiyoruz ama onlar öyle degil belli etmeselerde her adette yüzleri düşüyor ☹
Aynen öyle 😑 allah onlardan da razı olsun rabbim daha büyük dert vermesin bizim bir dahaki ay boş geçecek ama haziranda aşılamamı yapsak diye düşünüyorum sen ne düşünüyorsun

Aynen öyle 😑 allah onlardan da razı olsun rabbim daha büyük dert vermesin bizim bir dahaki ay boş geçecek ama haziranda aşılamamı yapsak diye düşünüyorum sen ne düşünüyorsun
Kuzum biz karar verdik Allah izin verirse bayramdan sonra ilk işimiz aşılama için doktora gitmek olacak. Her ay beklemekten zaman akıp geçiyor.Haziranda 2 sene olacak bir kere bile hamile kalamadım.Bu ay birşey yapmayacagım kafam rahat geçireceğim.

Kizlar benim bat bugundu olmadi.ignenin geciktirme etkisi var galiba.hamilelikden hic umutlu degilim .bekliyorum regl olsun bu ay da doktora gidicem ilac+igne icin

Kuzum biz karar verdik Allah izin verirse bayramdan sonra ilk işimiz aşılama için doktora gitmek olacak. Her ay beklemekten zaman akıp geçiyor.Haziranda 2 sene olacak bir kere bile hamile kalamadım.Bu ay birşey yapmayacagım kafam rahat geçireceğim.
Desene aynıyız ☺️ İnşllah Haziran bizim ayımız olur

Amiin inşaAllah. Sizin ne zman yıl dönümümüz.2 yıl dönümümüzde hamile olmak ıstiyorum 🤗
Canım kasım bizim 3 kasım 5 ay var aramızda☺️ bu arada ben sadece peçeteye gelen kahve akıntım var adet olamadım zehirleme falan yapar diye çok korkuyorum pazartesi hemen doktora gideceğim hayır daha önce düşük falan yapmadın hamile kalmadım oyüzDen anlayamıyorum olayı da 🙈☺️

Canım kasım bizim 3 kasım 5 ay var aramızda☺️ bu arada ben sadece peçeteye gelen kahve akıntım var adet olamadım zehirleme falan yapar diye çok korkuyorum pazartesi hemen doktora gideceğim hayır daha önce düşük falan yapmadın hamile kalmadım oyüzDen anlayamıyorum olayı da 🙈☺️
Ay o zaman bebişin seninle 🐣🤩

Hiç bilmiyorum kafamı karıştıran test yapmıştım ve ikinci çizgi çok soluktu öncekine göre. Birde bebek yerleşmediyse ozaman nasıl beta hcg yükseldi yerleştiyse yerleşme kanaması için geç değil mi tabi olumlu düşünebilmek için tek düşüncem henüz tam olarak regl olmamış olmam birde ağrı. Yok hani adet sancısı gibidir ağrı yok inşllah yaşıyorsa rabbim bize bağışlasın. Yoksa da tez vakitte adet olayım ki önüme bakabileyim yemin ediyorum çok zor bir ay geçiriyorum

Hiç bilmiyorum kafamı karıştıran test yapmıştım ve ikinci çizgi çok soluktu öncekine göre. Birde bebek yerleşmediyse ozaman nasıl beta hcg yükseldi yerleştiyse yerleşme kanaması için geç değil mi tabi olumlu düşünebilmek için tek düşüncem henüz tam olarak regl olmamış olmam birde ağrı. Yok hani adet sancısı gibidir ağrı yok inşllah yaşıyorsa rabbim bize bağışlasın. Yoksa da tez vakitte adet olayım ki önüme bakabileyim yemin ediyorum çok zor bir ay geçiriyorum
Rabbim yardımcın olsun canım dua edelim birbirimize 🤲

Hiç bilmiyorum kafamı karıştıran test yapmıştım ve ikinci çizgi çok soluktu öncekine göre. Birde bebek yerleşmediyse ozaman nasıl beta hcg yükseldi yerleştiyse yerleşme kanaması için geç değil mi tabi olumlu düşünebilmek için tek düşüncem henüz tam olarak regl olmamış olmam birde ağrı. Yok hani adet sancısı gibidir ağrı yok inşllah yaşıyorsa rabbim bize bağışlasın. Yoksa da tez vakitte adet olayım ki önüme bakabileyim
Rabbim yardımcın olsun canım dua edelim birbirimize 🤲
Edelim bence en çok buna ihtiyacımız var ama adını söyle eğer hamile isem özel olarak öğrendiğimde ilk dua edicem ismine şimdide ediyorum ama sanki öğrendiğimde ilk dua edersem kabul olurmuş gibi hissettim

Merhaba. Sonucunuz nedir. İnşAllah sıkıntı yoktur ?

Çok geçmiş olsun. İnşAllah yine nasip olur. Benimde eşimde sperm sayısı 5 milyon. Tüp bebek denedik olmadı. Şimdi macun kür falan yapıyorum. Tüp bebeğe gitmeden önce. Siz memnun kalmışsınız. Bende bakacağım inş. Allahtan Ümit kesilmez. Siz devam edin inşallah olur. Benim 4 sene oldu. O yüzden vaktim kalmadı.

Maalesef kimyasal gebelik geçirdim
çok geçmiş olsun çok üzüldüm en umutlumuz sendin :KK43: benimde bu ay yine 20 mm ve 18 mm yumurtalarım gelişti p.tesi günü kontrole gittim yumurtalar çatlamamış iğneye rağmen :KK43:( yarın tekrar kontrolüm var hala çatlamadı ise ilaç ile eriteceğini söyledi doktor kiste dönüşmesinler diye :KK43: Allahım nelerle uğraşır olmuşuz böyle ://

Merhaba hanımlar bende 16 nisanda asilama oldum fakat yumurta kontrolune gittigim gun yumurtam catlamis oldugu icin catlatma ignesi vurulmadim o gun direk asilama yapildi bugun 6. Gunum ve adet olacakmisim gibi kasiklarimda felaket bir agri var sizce neden olabilir fikri olan veya yasayan biri varmi benim gibi🙋
Merhaba bende yumurta takibi deyim.onumuzdeki ay aşılama yapılacak. Nasıl oluyor bilgi verebilirseniz sevinirim

X