Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Kızlar bugün 11. Gün klomen + çatlatma iğnesi + progestan kullanıyorum fitil olarak .. sizde durumlar nasıl bir belirti yada gebe kalan var mı

Kızlar bugün 11. Gün klomen + çatlatma iğnesi + progestan kullanıyorum fitil olarak .. sizde durumlar nasıl bir belirti yada gebe kalan var mı
Benimde bugun igneden sonraki 3. Gun. Sali guju igne oldu. 2 gundur sol kasigimda agri var ve dunden beri de akintim var ama neler oluyor bi fikrim yok

Benimde 11.gün canim 13 nisanda vuruldum.Adet olacak gibi kasık agrim ve göğüslerim agirmaya basladi.Ve testim negatif Zaten ben adet olunca göğüslerim ağrıyor sen hic test yaptin mi

Benimde 11.gün canim 13 nisanda vuruldum.Adet olacak gibi kasık agrim ve göğüslerim agirmaya basladi.Ve testim negatif Zaten ben adet olunca göğüslerim ağrıyor sen hic test yaptin mi
İğneden sonraki 16. Günüm aynı regl belirtileri bende de var fakat hala olamadım. Geçen ay mesela iğneden tam 14 gün sonra ve regl günümde olmuştum. Şimdi elim kolum bağlı bekliyorum ya olucam ya kan testi vercem net bir bilgi için.

Yok cnm yapmadım daha erken zaten sende yapma 14. Günü bekle derim
sadece bel ağrım var hafif göğüs hassasiyeti bide .. arada kasık batması da var ..
ümidim yok zaten de bakalım

Ayni gunde igne olmuşuz.bende hic bir belirti yok.bence test yapmak icin daha erken ben hala yapmadim.14cu gunumde yapmayi dusunuyorum.

Yok cnm yapmadım daha erken zaten sende yapma 14. Günü bekle derim
sadece bel ağrım var hafif göğüs hassasiyeti bide .. arada kasık batması da var ..
ümidim yok zaten de bakalım
Ayni gunde igne olmuşuz.bende hic bir belirti yok.bence test yapmak icin daha erken ben hala yapmadim.14cu gunumde yapmayi dusunuyorum.
Kizlar ayni günde olmuşuz beraber bekleyelim ama ne bileyim ya silikte olsa cikmaz miydi

Kizlar ayni günde olmuşuz beraber bekleyelim ama ne bileyim ya silikte olsa cikmaz miydi
Aynen kuzum bekleyelim bakalım siz göbekten mi oldunuz bide kac yumurta gelişmişti acaba
ben göbekten oldum ve 2 yumurta gelişmişti ilk3 gün iğne bende halsizlik baş ve bel ağrısı yaptı baya .. sizde nasıl geçti

Göbekten oldum.Biri 25mm biri 22.Benimde 5. Günü aşırı agrkm oldu.Dunde aynisi oldu uykudan uyandim agrisina.doktorum normal diyor bilmiyorum.Bugjn göğüs agrim var yanlardan vuruyor.Baska bisey yok
.Hem olsun istiyorum hem umutsuzum

Maşallah cnm aslında bende de biri 22 biri 18 di sanırım .. ağrılar normal evet bakalım inş tutar bende ümitsizim eşim oruç tutma dedi belli olana kadar ama. Tutuyorum nolur nolmaz .. folik asit olarakta inofolic kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…