Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Benim 12 13.gunler neredeyse yok gibiydi zar zor flasa tutup goruyodum ama 14.gun sabah yaptim ve koyulasti tam koyu olan testim 14.gun testi digerleri onceki gunler 12 13
Ay canimm insaAllah bizde hamiş oluruz.Benimde 1 hafta oldu bugün testim cok silik.Benimki igne etkisi kesin 10.gün birdaha yapicam

Ay canimm insaAllah bizde hamiş oluruz.Benimde 1 hafta oldu bugün testim cok silik.Benimki igne etkisi kesin 10.gün birdaha yapicam
Canim benim onceki ignemde 11.gun tamamen negatifti ama bu defa 10.gunden itibaren hergun silikti 14.gun tamamen koyulasti 1 hafta icin cok erken negatiflesip 14.gunde pozitiflesen de oluyo bende 11 gunden itibaren test yapabilirsin evde insallah tutmustur

Ay insaAllah canim ya dua et hamilelerin duasi kabul olur

Eşime az once test pozitif çıktı ama demeden sarildi gercekten mi filan dedi.Ya dedim o yalanci pozitiflik inanmiyor.Igne etkisi bir hafta mi surer diyor.Adamin gözleri parladi resmen
Ya kiyamam insallah pozitifi gercktn gorursun ve mutlu haberi verirsin cok uzuldum simdi

Merhaba canim .saglikla bebegini kucagina alasin InşAllah .sende belirtiler varmiydi ?varsa ne zamandan baslamisdi

Bende 13 nisanda oldum.Cuma günü acillik oldum ağrıdan. Hala kasik agrim var ama ben kist olmasindan korkuyorum. Yumurtamin biri 25mm di çünkü ☹

Merhaba canim .saglikla bebegini kucagina alasin InşAllah .sende belirtiler varmiydi ?varsa ne zamandan baslamisdi
Merhaba canım acıkcasi aylardr aradgm belirtilerin hic biri olmadi sadece gogus agrisi coo az vardi ama o da adetle ayni belirtilerdi akinti idrar koyulugu kasik agrisi vs hicbiri oomadi sadece testte cikiyodu pozitifligi 9.haftamdaym hala bi belirtim yok bi farkli geldi belirtisizde gebe olunuyomushamile degilken bile daha cok belirtim vardi

Bende belirti arayip duruyorum ama yok.siz böyle deyince umutlandim
Çok tesekkur ederim canim darisi basina insallah
InşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…