Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bende 13 nisanda olsum .Ovulasyon testim ilk gune göre bugun çok silik.sanirim ignenin etkisi geçiyor. Çarşamba günü tekrar yapacagim .InsaAllah hepimiz bu ay hamiş oluruz

Bende 13 nisanda olsum .Ovulasyon testim ilk gune göre bugun çok silik.sanirim ignenin etkisi geçiyor. Çarşamba günü tekrar yapacagim .InsaAllah hepimiz bu ay hamiş oluruz
Hoşgeldin aramıza İnşllah canım benim bugün iğnenin 10. Günü ve göğüslerim iyice acımaya başladı ya adet geliyor yada güzel haberle Sende değişiklikler var mi

Hoşgeldin aramıza İnşllah canım benim bugün iğnenin 10. Günü ve göğüslerim iyice acımaya başladı ya adet geliyor yada güzel haberle Sende değişiklikler var mi
Bende gogus agrisi yok.Olmasinda göğüslerim agirinca adet oluyorum . Benim cuma günü asiri bir agrim oldu afedersin iliskiden sonra acillik oldum diyebilirim.Aglatan bir agriydi hemen doktorumu aradim normal dedi. Simdi de ara ara kasık ağrım oluyir o kadar. Az once test yaptim etkisi devam ediyor mu diye çok aşırı silik çizgi var. Çarşamba tekrar edecegim.sen hic yaptin mi test.Benim önceki ignede10.günü sifirdi betam.

kızlar üsttekini iki gün önce yaptım alttakiler bu sabah

Eklentiler

• 06C68107-9FFC-455B-90B9-376CE4236941.jpeg
    111,3 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…