Aile Planlaması Nisan ayı çatlatma iğnesi yaptıranlar

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bende gogus agrisi yok.Olmasinda göğüslerim agirinca adet oluyorum 🤭. Benim cuma günü asiri bir agrim oldu afedersin iliskiden sonra acillik oldum diyebilirim.Aglatan bir agriydi hemen doktorumu aradim normal dedi. Simdi de ara ara kasık ağrım oluyir o kadar. Az once test yaptim etkisi devam ediyor mu diye çok aşırı silik çizgi var. Çarşamba tekrar edecegim.sen hic yaptin mi test.Benim önceki ignede10.günü sifirdi betam.
Tabi ki geçen ay gergin yaptın tam 10. Günde iğnenin etkisi gitti bu ay tam 7. Günde iğnenin etkisi gitti. Bugün 10. Gün ve yine negatif kan testi yaptırmayacağım bu ay boşuna idrarda çıkarsa yaptırırım

Hayırlısı olsun canım bakalım inşallah öyledir 🤗
Canım inşllah hamilesin gerçek anlamda nagtiften sonra pozitif olmuyor hamile değilsen seni görünce umutlanıyorum benimde negatif bugün 10. Gün belki 2 3 gün soruna pozitife döner gerçi baya moralim bozuldu negatifi görünce ama kısmet yapacak birey yok

Canım inşllah hamilesin gerçek anlamda nagtiften sonra pozitif olmuyor hamile değilsen seni görünce umutlanıyorum benimde negatif bugün 10. Gün belki 2 3 gün soruna pozitife döner gerçi baya moralim bozuldu negatifi görünce ama kısmet yapacak birey yok
Bu arada normal gebelik testin de de çıkmış galiba son yaptığın erken gebelik değil dimi

Sizin öyle mi çıktı 14 gün öncesinde test yapmışmıydınız
Benim 12 13.gunler neredeyse yok gibiydi zar zor flasa tutup goruyodum ama 14.gun sabah yaptim ve koyulasti tam koyu olan testim 14.gun testi digerleri onceki gunler 12 13

Eklentiler

• 20200321_152106.jpg
    20200321_152106.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 15
  • 20200320_124126.jpg
    20200320_124126.jpg
    124,7 KB · Görüntüleme: 15
  • 20200319_151306.jpg
    20200319_151306.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 15
Canım benim 11. Gün hiç çıkmadı normal tezt yapmıştım. 12. Gün üsttekini yaptım silik çıktı erken gebelik testi. Bugünde hem normal hem erken yaptım bi tık daha net cıktı inşallah vardır hepimizde 🤲🏼🤲🏼❤️❤️

X