🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Koltuk silme işini nasil yapiyorsun canim? Bez, deterjan ne kullanıyorsun? Benim kanepeler berbat durumda, tay tüyü kumaş, kapkara olmus bazi yerler. Neyle sileyim? Ya da tasinirken koltuk yikayanları mi cagirayim diye bile düşündüm. Bilemiyom, ne dersin?

Ben arapsabunlu su yapıp siliyorum ara ara. Cifin kırmızı şişeli bi spreyi var leke uzmanı diye ondan kullanabilirsin. Hiç olmazsa yıkatmalacıları çağırabilirsin

Slm kızlar muhallebinin kıvam alması için nişaşta dışında ne kullanılabilir acaba portakallı tatlı yapıcam hamilelik şekerim yüksekti dün şeker yükleme yaptırdım şükür ciddi birşey değilmiş

Ya bide biber salçası ile yapılan yemek mideyi rahatsız edermi öldüm geceden beridir hala kötü başka değişik birşey yemedim çünkü

Un olabilir İrmik olabilir ama daha çok sütlü irmik tatlısı olur muhallebiden ziyade

Un veya krem şantiay çok sevindim hadi yine iyisin götür tatlıları yarasın

Bende Kıbrıs tatlısı yaparım çok severim. Son bir ikidir muhallebisi sıvı oluyor meğersem tarifte un yokmuş
Undan dolayımı sıvı oluyo canım nedenki un koyulaştırır aslında. Bende geçen yalancı tiramisu gibi bişey yaptım. Unla yaptımsadece muhallebisini çokk güzel kalıp gibi çıktı

Undan dolayımı sıvı oluyo canım nedenki un koyulaştırır aslında. Bende geçen yalancı tiramisu gibi bişey yaptım. Unla yaptımsadece muhallebisini çokk güzel kalıp gibi çıktı
Kız un koymadığım için sıvı oluyormuş

Valla bazen Bulaşık sabunu ile felan siliyorum bide cif var hangisi kolaydaysa işte ama detaylı temizlik değil sadece kuş poklarını felan temizlemek benim niyetim. Eğer çıkmazsa yıkamacı çağır canım aslında bana da lazım da bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…