🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Iftar hazırlığı saatleri.
Agiz tadıyla gülen yüzler eşliğinde hayırlı iftarlar diliyorum herkese.

Not:
Orucunuzu açmadan ettiğiniz duanız kabul olmaya muktedirdir. Sağlıklı ve huzurlu ömrümüz olsun inşallah ❤💐💐

Neler söyledi canım bende de biraz panik atak var ya onunla ilgili bir şey dedi mi ?
Canım ben uzun süredir seans aldığım için öyle şunu yap bunu yap tarzda ilerlemiyor benim seanslarım hayatımda yaşadığım sorunlarla ilgili de fikir alışverişi yapıyorum ben anlatıyorum arada o da anlatıyor kabul ve kararlılık terapisi diye internetten bakabilirsin

Aa ben o siteye girerim bakarım tariflere annem de bakar ama hiç adminlerini merak etmedim ben bi bakayım oranın adminlerine de :KK70: buranın adminlerini sevdim 😅
Bak bak kuzum bi tarif arattığın da mesela en üstte çıkan tarifler oluyor 2 3 kişi soyadları aynı. Onlr diye biliyorum ben 😂

Koltuk silme işini nasil yapiyorsun canim? Bez, deterjan ne kullanıyorsun? Benim kanepeler berbat durumda, tay tüyü kumaş, kapkara olmus bazi yerler. Neyle sileyim? Ya da tasinirken koltuk yikayanları mi cagirayim diye bile düşündüm. Bilemiyom, ne dersin?
Çok batıksa yıkamayı çağır hiç uğraşma tertemiz yapıyorlar

Orda bir sürü tarif yazan var ben azcık oraya da bakayım çok meraklıyımdır siteyi kuranlar kimmiş :KK70: güzel hatunlar mı fitler mi çok merak ederim 😅
Ay ben videolarını izlemiştim yaa youtubedenmi ne bu işe nasıl atıldıklarını anltıyolardı. Dur bulursam atıcam ama ceza yermiyim yaa :sus:

Canım ben uzun süredir seans aldığım için öyle şunu yap bunu yap tarzda ilerlemiyor benim seanslarım hayatımda yaşadığım sorunlarla ilgili de fikir alışverişi yapıyorum ben anlatıyorum arada o da anlatıyor kabul ve kararlılık terapisi diye internetten
Faydası oluyor mu kuzum
Orda bir sürü tarif yazan var ben azcık oraya da bakayım çok meraklıyımdır siteyi kuranlar kimmiş :KK70: güzel hatunlar mı fitler mi çok merak ederim 😅
Atalar soyisimli bi kaç kişi var sanırım onlar kurucu🤣🤣

Aa erkek admin de var mı olması lazım masterchefte bak hepsi erkek o sitenin de şef aşçısı olması lazım bizim kaç tane pasta ustası arkadaşımız var erkek😅
Var var ama admin değil sanırım orda normal tarif veren biri neydi onun adı ya burak tı sanırım dur bende bi tarifi ekli bakıp geliyorum🤭🤭

Aa erkek admin de var mı olması lazım masterchefte bak hepsi erkek o sitenin de şef aşçısı olması lazım bizim kaç tane pasta ustası arkadaşımız var erkek😅
Dur instagram sayfasını atıcam ben kadının

Bu birisi 3 kişiler sanırım 3nünde soyadı aynu 😂

X