🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Geçmiş olsun canım sahurda ne yiyorsun?
Yagli şeyler yeme.
Çubuk kraker ya da kuru yemiş yiyebilirsin.
Bir de en az 3 bardak su iç yatmadan.
Bugün oruç musun
Sahurda yumurta yiyorum. Valla 2 bardak su, bir bardak çayda anlaşalım evet bugün oruç tutuyorum

Bende geçenlerde aldım kendi başıma yarıladım
Evet canım bide sitesinin kurucuları galiba tariflerde en üstte cıkanlar soyadları aynı olanlar onların tarifler çok güzel tutuyo
Öğrendik yApa yapa
Günaydın canımmm, günaydınn herkesee
Ben niye bu saatlere kadar uyur oldum ramazanda yaa

Valla sorma canım ya al benden de o kadar korkuyorum gitmeye. Evde bi şekilde halletmeye çalışıyorum

Kolay gelsin canım
Aaa ne koltuk silmesi senin bugünki işler baya yorucu Allah kolaylık versin
Sağol kuzum kuşların poku iz bırakıyor ya geçen 2 gün yanımızdalardı onları silcem. Yürüyüşe vakit kalmadı ütü de 2 tane pantilon varmış onlardan yırttık

O sitede erkek aşçı var mı hepsi bayan mı?

Yemekler yapıldı
Çamaşır katlandı
bol bol oturuldu telefonla ilgilenildi
şimdi derse başlıcam
Sonra bulaşık mak boşaltıcam

canım çok çiğjöfte istiyo ya 2 3 gündür akşam yemeği az yiyimde sipariş verdirtcem

Ben de şimdi seanstan çıktım anlattım kapanışı ağlamayla kapattım çok şükür güzel bir seanstı

Eklentiler

• IMG_20210420_134950.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20210420_134809.jpg
    123,2 KB · Görüntüleme: 28
Nasılsınız hanımlar sabahtan beri canlı dersler var 6 da bitiyor teneffüs arasında süpürge tuttum arada çocuklarla market yaptık 5 dakika hava çok güzel
İkinci sınıfa giden oğlumun öğretmeni 23 Nisan videosu istedi bir saattir onunla uğraştık. Yemek dünden vardı çorba yapçam birde sahurluk poğaça yapıcam akşam üstü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…