🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ohh maşallah kuzum inşallah atlatırsın tamamen

Yasakmış kız bende yazdım yukarıdaki mesajlarda ikimiz gidersek şaşırma bide Cookiie var onu da yanımızda götürcez
Sağol canım inşallah atlatırım tamamen biten birşey değil bu panik atak anksiyete ama en azından azalması bile çok şükür bugünümüze

Heh tamam şef aşçısı varmış bak annem de ben de bakarım hep ama hep farklı farklı kişiler bir sürü kişi tarif paylaşıyor anlayamadım
Şimdi şöyle düşün onlar siteyi kurmuş hem kendileri tarif atıyor hemde diğer üyeler tarif paylaşabiliyor. Sen hangisini yapmak istersen. Genelde bi kaç iyi aşçısı var onların tariflerini denerim ben. O erkek aşçısı da ş.burak diye geçiyor.
Uygulaması da var çok rahat kız anlatcam şimdi valla reklama girecek ban yicem

Uygulamayı ben indirmedim annem indirdi ben de tariflerde genelde o siteye bakıyorum

Şu irmik helvasını oradaki tarifleri sırayla deniyorum Bursada bi ünlü helvacı var orayı tutturana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…